Skocz do zawartości

Wzmacniacz pod oryginalną instalację audio z navi mk3 i TV


xyx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy ktoś się moze orientuje w jaki sposób i gdzie można by podpiąć wzmacniacz pod oryginalną instalację audio w E46? Mam system z nawigacją MK3 z mniejszym kolorowym ekranem i tunerem TV. Chodzi mi o to żeby poprawić jakośc dzwięku przez wzmocnienie sygnału płynącego do głośników. Jak się domyslam należało by wpiąć się gdzieś w wiązki w bagażniku przy tunerze TV czy mam rację? czy ktoś może robił juz coś podobnego? macie jakieś propozycje albo pomysły w tym temacie? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za pomoc, w związku z twojom odpowiedzią mam kilka pytań.

 

Czy ma ktoś schemat jak wpiąć się w te wtyczki albo ewentualnie gdzie i jak podpiąc wspomniany przez kolegę oryginalny wzmacnacz? zastanawia mnie tez jeszcze jedno jesli są takie oryginalne wzmacniacze to czy instalacja jest pod nie przygotowana czy tez trzeba coś przerabiac :?: :?: Jak wygląda taki oryginalny wzmacniacz bo nie bardzo wiem jak tego szukac :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję pytanie kolegi plus jeszcze dodatkowo zapytam jak wygląda sprawa podłaczenia takiego wzmacniacza, czy tylko na zasadzie przełożenia jakichś wtyczek czy raczej potrzeba jeszcze coś do zamontowania, jakies wiązki??? :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czy ma ktoś schemat kabelków przy tunerze radiotelewizyjnym , chodzi mi o to które kabelki trzeba by rozciąć żeby wpiąć wzmacniacz 4 kanałowy przez hiinput.

 

Interesuje mnie takie zamontowanie wzmacniacza żeby współpracował z oryginalną instalacja głośnikową i był wpiety pomiędzy tuner znajdujący się w bagażniku a wiązki idace do głośników :?: :?: :?: :?: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

 

E46 2000 kombi , czy w miejsce oryginalnego wzmacniacza bmw w bagazniku po lewej stronie moge zamontowac harmana kardona na tych samych kablach?? Czy wzmacniacz musi byc aktywowany (oryginalnie przycisk glosniczka w panelu sterowania) !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki pomysł żeby kupić wzmacniacz np taki:

http://www.allegro.pl/item611115293_magnat_classic_2000_2_1_2ohm_stabil.html

 

i podłączyć pod jego wejście sygnal z jednego z tylnych głośników, a na wyjście dać wtedy dwa tylne głosniki i tube czy to bedzie dobre a zarazem chyba najprostrze rozwiązanie??

www.wulkanizacja-bydgoszcz.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.