Skocz do zawartości

Panorama


jmac5

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
Mam prawie taki sam problem szyberdach pracuje normalnie lecz maskownica podsufitki składa się z dwóch części pierwsza tylko się zamyka a druga nie wychodzi.Nie wiem co zrobić jaka to usterka. Wcześniej było słychać jakiś trzaski właśnie tam w środku. i co teraz ,może zdemontować podsufitkę i zaglądnąć do środka.Nie wiem może jest jakiś opis jak się do tego zabrać. Jeśli ktoś coś wie proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Do jmac5. Luzy w prowadnicach. Należy zweryfikować w których (przednie? tylne?). Wymiana to 500PLN robota a części sam możesz kupić (zestaw nr.6 - przód nr.7 - tył. z rysunku). Uszczelki też mogą być winne ale one zwykle dają szum a nie stuki. Zresztą one mogą się ugnieść po 3 lub więcej latach.

Do antoni16. Nie majstruj sam. Nie dasz rady i połamiesz części. Potrzebujesz zestaw nr 11 z poniższego rysunku. Jest tam wychwyt który łączy przednią i tylną podsufitkę (mógł pęknąć) ale masz szansę iż zrobi się to z bez części gdyż zwykle wypada ogranicznik z jednej z podsufitek. Na szczęście to bardzo rzadka usterka a potwornie upierdliwa w naprawie.

http://img715.imageshack.us/img715/9536/257k.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
zapytaj u tego gościa, zajmuje sie dachami, ponoć panoramy w BMW ustawia, naprawia i wycisza, polecany już przez kilku forumowiczów. Wawa 502072604

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
zapytaj u tego gościa, zajmuje sie dachami, ponoć panoramy w BMW ustawia, naprawia i wycisza, polecany już przez kilku forumowiczów. Wawa 502072604

 

Ja Ci tylko moge dodac: http://www.szyberdachy.waw.pl/. Zdecydowanie polecam.. To jest magik, ktory na pewno Ci pomoze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Dzięki za podpowiedzi ,maskownica się zablokowała nie mogłem ani nią ruszyć,więc rozebrałem ,wyciągłem nadłamane plastiki z jednej i drugiej strony [zestaw 11] + blaszka łącząca obie prowadnice,Teraz szyber dach pracuje normalnie, uchyla się lub chowa a maskownica tylko jedna chodzi .Będę miał czas to wstąpię do magika którego polecacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Koledzy mam problem , woda w aucie!!! cała lewa strona zalana wodą , prawdopodobnie winą jest panorama a dokladnie uszczelki w szyberdachu ;/ cieknie bardzo i odprowadzanie wody nie daje rady więc scieka gdzies belce i zalewa mi podłoge ... mial moze ktos taki problem ?? gdzie mozna dostac uszczelki do panoramy w dobrej cenie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli masz trochę pojęcia to sam naprawisz taka panoramę, ja swoją naprawiłem za 20€

Widzę że każdy reklamuje tu swoje firmy a nie pomaga stąd apel do modelatora.

Pierwsze co trzeba zrobić to odłączyć silnik napędu potem już można swobodnie przesuwać ptaszki czy odkręcić szklane płyty

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wątek stary ale może ktoś zechce samemu awaryjnie zamknąć tylna szybę .Dobry filmik na ten temat.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ale na czym polega ta usterka bo rozebrałem to i nie kce łamać tych plastików.

Po dokładnych oględzinach nic nie wygląda na zepsute czy połamane.

Nie bardzo mi sie uśmiech połamać coś by naprawić.

Całe te ząbki są pokryte smarem z brudem itp. wyczyszcze to powietrzem i benzynką zobacze co to da.

Zdiołem te dwa pręciki spręzynujace ale to nie pomogło ( łamać czy nie ) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.