Skocz do zawartości

WYBÓR SILNIKA


piotr85

Rekomendowane odpowiedzi

tak to prawda trafił się szrot nie pogadam a zdanie mam takie że na gaz to zapalniczki i kuchenki gazowe a dizel to do merca a jak już to po 2000 roczniku w bmw starsze się psują padają i mocno wrażliwe na paliwo przegrzanie itd i pozdrawiam wszystkich zainteresowanych a jak uzbieram to kupię e 46 2.0d oszczędny i spoko ale po 2000 roku i lifcie reszta odpada a za grosze tez nie kupię bo szroty są
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: GAZ - tylko do zapalniczek :cool2: :mrgreen:

 

Najlepsze jest to że piszesz takie rzeczy - a jak widzę w podpisie to śmigasz puszką o pojemności 1.1- ekonomia?

Ja mam auto z gazem i oprócz ekonomicznych aspektów posiadania takiej instalacji ( do czego nie boję się przyznać ) cieszę się, że jeżdżę na paliwie ekologicznym.

 

A do autora tematu - jeśli mogę ci doradzić to albo 2.0 albo 2.8 i sekwencyjną instalacje gazową. Jednak, jeżeli nie miałeś wcześniej auta z napędem na tył to radzę zacząć od czegoś słabszego - 1.6 lub 1.8 i na łańcuszku ( silnik m43)

 

 

Jezdze E36 2.0 jest dosyc dosyc ale wiesz silnik 2.0 jest komplenym niewypalem w tym aucie....zaluje ze nie kupilme odrazu 2.5 albo 2.8....spalanie w silniku 2.0 jest wieksze moc mniejsza wiec gdzie tu logika nie ma...odradzam zakup e36 z silnikiem 2.0... bierz odrazu 2.5 albo 2.8....ale jak juz kolega wspomnial to jesli nie miales doczynienia z tylnim napeedem wez sobie 1.6 i pojedz na lodowisko na snieg naucz sie jezdzic najpierw....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej niech kolega kupi dużego fiata i sie pouczy na lodzie a koszt zakupu stanowczo mniejszy :mrgreen:

 

teraz na poważnie ja mam 318tds moi koledzy z okolicy mieli benzyniaki z gazem i bez gazu 2.5 benzyna sprzedany bo wiecej sie psuło niż jeżdziło 2.0 stoi awaria i nikt nie wie co jest 1.8 na łańcuchu poszło na szrot ale temu wybacze bo bardzo tani był i ostro butowany bardzo ostro wszystko oczywiście e36 od 94 do 96 czytam na forum że tds to lipa itd a benzyna to cud a wychodzi na to że mój tds przeżył te cudowne benzyniaki lpg-ki i wymieniłem w nim tylko turbo i świece żarowe i można jeżdzić tylko dbać trzeba :cool2:

przedni napęd jest dla dziewczyn...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej niech kolega kupi dużego fiata i sie pouczy na lodzie a koszt zakupu stanowczo mniejszy :mrgreen:

Miałem podobnie napisać. :roll2:

można jeżdzić tylko dbać trzeba :cool2:

I tu chyba nie ma znaczeni, czy to Pb, czy On - zadbane auto ZAWSZE odwdzięczy się bezawaryjną jazdą. :mrgreen: :cool2:

 

Znaczenie ma jedynie, to co wolimy. Przejedź się najpierw jednym a później drugim i pomyśl co bardziej Ci się podoba. A plusy i minusy każdego silnika już są opisane na forum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej niech kolega kupi dużego fiata i sie pouczy na lodzie a koszt zakupu stanowczo mniejszy :mrgreen:

Miałem podobnie napisać. :roll2:

można jeżdzić tylko dbać trzeba :cool2:

I tu chyba nie ma znaczeni, czy to Pb, czy On - zadbane auto ZAWSZE odwdzięczy się bezawaryjną jazdą. :mrgreen: :cool2:

 

Znaczenie ma jedynie, to co wolimy. Przejedź się najpierw jednym a później drugim i pomyśl co bardziej Ci się podoba. A plusy i minusy każdego silnika już są opisane na forum. ;)

 

Koledzy duży fiat 125p dobrze utrzymany kosztuje wiecej niż niejedno e36 , a i wrażenie taki fiacik robi spore , ostatnio widziałem taki egzpelarz na mieście , full wypas z halogenami i kołpakami , aż się oko śmiało :)

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy duży fiat 125p dobrze utrzymany kosztuje wiecej niż niejedno e36 , a i wrażenie taki fiacik robi spore , ostatnio widziałem taki egzpelarz na mieście , full wypas z halogenami i kołpakami , aż się oko śmiało :)

Fakt. Już coraz mniej poczciwych "kredensów". Ale za to te co pozostały często są prawie w idealnym stanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem o co chodzi z tą kiepską jazdą w zime... Mi bumką jeździ się o niebo lepiej niż przednimi napędami :P

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.