Skocz do zawartości

Inspekcja


Lejdon

Rekomendowane odpowiedzi

Samemu inspekcji nie skasujesz.Dowiedz sie gdzie maja kompy do BMW i pojedz,tylko nie do ASO bo to bez sensu.Zreszta nie wiem czy w ASO ci skasuja bez jej przeprowadzenia.Standardowa cena to 100zl.

Ja na Twoim miejscu bym sobie odpuscil bo gdy nie serwisujesz w ASO to co pokazuje komp jest zupelnie nieistotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu inspekcji nie skasujesz.

 

Jeśli to model poliftingowy to skasuje bezproblemowo za pomocą przycisków w liczniku. Jeśli przedliftingowy to też skasuje poprzez łączenie pinów (tylko tutaj jest ryzyko)

Dowiedz sie gdzie maja kompy do BMW i pojedz,tylko nie do ASO bo to bez sensu.Zreszta nie wiem czy w ASO ci skasuja bez jej przeprowadzenia.Standardowa cena to 100zl.

 

Standardowa cena czego??? Jeśli chodzi o kasowanie kompa - ja zawsze w E36 płaciłem 20zł

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyłączyć zapłon .

Wcisnąć i przytrzymać przycisk od kasowania przebiegu

Ustawić przełącznik zapłonu w pozycji 1.

Po 5 sekundach pojawia się OIL SERVICE albo INSPECTION razem z informacją reset albo re

Zwolnić przycisk

Wcisnąć i przytrzymać przycisk

Po kolejnych 5 sekundach informacja reset zaczyna migać.

Zwolnić przycisk

Ponownie nacisnąć i puścić przycisk

Wyświetlony został nowy okres przeglądu.

Nacisnąć i puścić przycisk END przeglądu.

Wyłączyć zapłon . "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
u mnie akurat nie dziala, wiec bez udziwniania w kazdym modelu przed liftem skasujesz przy pomocy kabelkow w gniezdzie diagnostycznym (tzw. sposob pewny na 100% :cool2: )

 

Generalnie jest tak jak masz okrągłe złączę to skasujesz kabelkami jak masz złącze OBD to przyciskami.

 

Psuję się to forum pokazuję się dużo mylących informacji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.