Skocz do zawartości

WoW Wurth"a- czy da rade

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam kolegów a mianowicie mam problem który był już pare razy omawiany ale nie mogę go nigdzie znaleśc , a mianowicie chodzi mi o odblokowanie programowe TV podczas jazdy E39 po lifcie, mam dostęp do serwisowego sprzetu ale w nim wydaje mi się że nie ma takiej możliwości ( DIS ), mam jeszcze dojscie do sprzeciku jak WoW Wurth"a czy tam da się to odblokować czy potrzeba jakieś inne urzadzonka albo jaki programik i jak to zrobić Pozdrawiam i czekam za odpowiedzia
Opublikowano
Witam zrobisz to Navcoder

Tu jest wszystko opisane

http://www.alextronic.de/bmw/projects_bmw_tvfree.html#codingsoft :D

 

A masz kolego do tego programu serial

Może jest jeszcze inny program jakim to zrobie ????

 

Było to już poruszane wiele razy - np. P.A. SOFT

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Opublikowano
  • Autor
Witam zrobisz to Navcoder

Tu jest wszystko opisane

http://www.alextronic.de/bmw/projects_bmw_tvfree.html#codingsoft :D

 

A masz kolego do tego programu serial

Może jest jeszcze inny program jakim to zrobie ????

 

Było to już poruszane wiele razy - np. P.A. SOFT

 

Owszem Kolego było to poruszane juz na FORUM sam gdzieś o tym czytałem ale nie pamietam gdzie próbowałem teraz to znaleśc i klapa, a jak dobrze wiesz najsłabszą stroną tego forum jest WYSZUKIWARKA że jak możesz to proszę o link

Opublikowano
Witam zrobisz to Navcoder

Tu jest wszystko opisane

http://www.alextronic.de/bmw/projects_bmw_tvfree.html#codingsoft :D

 

A masz kolego do tego programu serial

Może jest jeszcze inny program jakim to zrobie ????

 

Było to już poruszane wiele razy - np. P.A. SOFT

 

Owszem Kolego było to poruszane juz na FORUM sam gdzieś o tym czytałem ale nie pamietam gdzie próbowałem teraz to znaleśc i klapa, a jak dobrze wiesz najsłabszą stroną tego forum jest WYSZUKIWARKA że jak możesz to proszę o link

 

PA SOFT - BMW SCANER v. 1.36:

zakładka UNITS - VID - TV Functions - SHOW i powinno być OK

 

BMW e39 TV jak odblokować

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Opublikowano
Moze ktos wie kto w wawie ma ten program i jest w stanie odblokowac mi TV????

Bylo:

'98 728iA

'96 520i

'97 528i Touring

'02 X5 4.6is

'04 M3

jest:

'06 530xd

'07 118d

Opublikowano
  • Autor
Witam zrobisz to Navcoder

Tu jest wszystko opisane

http://www.alextronic.de/bmw/projects_bmw_tvfree.html#codingsoft :D

 

A masz kolego do tego programu serial

Może jest jeszcze inny program jakim to zrobie ????

 

Było to już poruszane wiele razy - np. P.A. SOFT

 

Owszem Kolego było to poruszane juz na FORUM sam gdzieś o tym czytałem ale nie pamietam gdzie próbowałem teraz to znaleśc i klapa, a jak dobrze wiesz najsłabszą stroną tego forum jest WYSZUKIWARKA że jak możesz to proszę o link

 

PA SOFT - BMW SCANER v. 1.36:

zakładka UNITS - VID - TV Functions - SHOW i powinno być OK

 

BMW e39 TV jak odblokować

 

program się łączy bezproblemowo ( wersja 1.4 demo) nigdzie nie mogę znaleść pełnej wersji a na wersji DEMO niestety nie idzie :( więc moja prośba może ktoś z kolegów podzieli się pełną wesja albo crackiem Pozdrawiam

Opublikowano

 

program się łączy bezproblemowo ( wersja 1.4 demo) nigdzie nie mogę znaleść pełnej wersji a na wersji DEMO niestety nie idzie :( więc moja prośba może ktoś z kolegów podzieli się pełną wesja albo crackiem Pozdrawiam

 

Program jest zabezpieczony - nie chodzi na "normalnym" kabelku ODB II

Package price :

- full package - 1200 USD

- update for official users from 1.2.1 - 1.3.6 to 1.4.0 version - 400 USD

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=704513&highlight=bmw+scaner#704513

 

Pozostaje ci:

np. ALLEGRO

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Opublikowano
  • Autor

 

program się łączy bezproblemowo ( wersja 1.4 demo) nigdzie nie mogę znaleść pełnej wersji a na wersji DEMO niestety nie idzie :( więc moja prośba może ktoś z kolegów podzieli się pełną wesja albo crackiem Pozdrawiam

 

Program jest zabezpieczony - nie chodzi na "normalnym" kabelku ODB II

Package price :

- full package - 1200 USD

- update for official users from 1.2.1 - 1.3.6 to 1.4.0 version - 400 USD

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=704513&highlight=bmw+scaner#704513

 

Pozostaje ci:

np. ALLEGRO

 

to co mi napisałeś koszty tego programu 1200 lub 400 dolarów a pod spodem podajesz link do aukcji na allegro za sprzetem na dzień dzisiejszy za 100 dolarów i programikiem o co tam chodzi?

 

a nie ma jakiegoś innego programu do telewizji?

Opublikowano
Tylko PA soft / Navcoder, jeżeli mało to jeszcze zostaje sprzętowa przelotka :)
Opublikowano

to co mi napisałeś koszty tego programu 1200 lub 400 dolarów a pod spodem podajesz link do aukcji na allegro za sprzetem na dzień dzisiejszy za 100 dolarów i programikiem o co tam chodzi?

 

a nie ma jakiegoś innego programu do telewizji?

 

Na Allegro masz starszą wersję 1.36 która pracuje i zrobi ci TV

Teraz jest wersja 1.40 która nie pracuje (zabezpieczona)

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Opublikowano

:mrgreen:

"Małe ludziki" już dali sobie radę z Bmw scanner 1.40

http://www.ecutool.com/productshow.asp?id=1378&sortsid=547&sorts=BMW%20Tools

 

Czyli zaraz będzie na ALLEGRO :twisted2:

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Opublikowano
:mrgreen:

"Małe ludziki" już dali sobie radę z Bmw scanner 1.40

http://www.ecutool.com/productshow.asp?id=1378&sortsid=547&sorts=BMW%20Tools

 

Czyli zaraz będzie na ALLEGRO :twisted2:

Robert, zanim kupiłem oryginalny kabel od naszych sąsiednich kolegów, widziałem tą ofertę, i ktoś w sieci płakał, że kupił i nie działa :evil:

Opublikowano
  • Autor

to co mi napisałeś koszty tego programu 1200 lub 400 dolarów a pod spodem podajesz link do aukcji na allegro za sprzetem na dzień dzisiejszy za 100 dolarów i programikiem o co tam chodzi?

 

a nie ma jakiegoś innego programu do telewizji?

 

Na Allegro masz starszą wersję 1.36 która pracuje i zrobi ci TV

Teraz jest wersja 1.40 która nie pracuje (zabezpieczona)

 

Kolego ROBERCIE nie chce kupować urządzenia bo takie posiadam potrzebuje tylko oprogramowanie 1.36 którego nigdzie nie mogę dostać :( więc proszę tutaj dobrych ludzi może się ktoś podzieli Pozdrawiam

Opublikowano
wysłałem Ci źródełko na pw więc życzę miłego odblokowywania :D
  • 1 rok później...
Opublikowano
ja bym to wzucil 1.3.6 ale niewiem jak go wzucic zebyscie sobie sciagneli a mam go na plycie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.