Skocz do zawartości

Nie odpala z kluczyka. Pomocy!


Derda_shn

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdż najpierw czy na czarno-żółtym cienkim przewodzie z wsuwką podpiętym do automatu rozrusznika masz napięcie w momencie kiedy stacyjka jest w pozycji w której uruchamia rozrusznik, jeśli nie to przekażnik rozrusznika i kostka stacyjki do sprawdzenia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde elektryka potrafi męczyc ... kiedyśjak się męczyłem oplem :mrgreen: to masa silnika mi sie urwała i nie krecił ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e36 niema tak ze kontrolki swieca jak jest akumlator słaby przynajmniej w 320. Jak jest słaby to tak gasna jak by mialy sie wylaczyc calkowicze i wtedy tez jest słychac rozruszniek bo on wtedy tak tryka tylko jest za malo pradu i niema sily przekrecic.

 

Tyrka coś ale nie wiem czy to rozrusznik bo w E36 przynajmniej u mnie jest tak że albo kręci całkiem normalnie albo wcale. Kupiłem radio poszedłem tamtej zimy podłączać, pograło chwilę, po testowałem, odpalam silnik a tu lipa, a parę minut wcześniej odpaliło idealnie. A co do kontrolek hmm z tego co pamiętam to coś tam się świeciły, może przygasały ale coś się świeciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e36 niema tak ze kontrolki swieca jak jest akumlator słaby przynajmniej w 320. Jak jest słaby to tak gasna jak by mialy sie wylaczyc calkowicze i wtedy tez jest słychac rozruszniek bo on wtedy tak tryka tylko jest za malo pradu i niema sily przekrecic.

 

Tyrka coś ale nie wiem czy to rozrusznik bo w E36 przynajmniej u mnie jest tak że albo kręci całkiem normalnie albo wcale. Kupiłem radio poszedłem tamtej zimy podłączać, pograło chwilę, po testowałem, odpalam silnik a tu lipa, a parę minut wcześniej odpaliło idealnie. A co do kontrolek hmm z tego co pamiętam to coś tam się świeciły, może przygasały ale coś się świeciło.

 

Potwierdzam... Mi się też po montażu audio zjerzyły włosy na plecach :lol: Po prostu nie pali wcale,... nawet nie próbuje jak ma licho z prądem

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.