Skocz do zawartości

Pimp My Navi


Pajomar

Rekomendowane odpowiedzi

PawelH witom !!!!!

Jo niewiedziol ze uwos gorole maja cos do gotki

z tymi srogimi literoma tysz jo ni wiedziol.

pozdrawiom twoja familjo ein fröhliches Weihnachtsfest

und einen guten Rutsch ins

neue Jahr 2009 mit Gesundheit,

Glück und Erfolg wünscht Dir Pajomar!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo

JESLI MASZ TEN PROGRAM TO DAJ GO DO SCIAGNIECIA :modlitwa:

MFG PAJOMAR

 

Daj???????????

 

 

Nie znasz magicznego slowa?

 

PS. i tak nie udostepnie Ci programu.

 

ZLODZIEJOM MOWIE STANOWCZE NIE !!!!!

 

Nie chcę się czepiać ale przerabiając oryginalną płytkę i udostępniając ją w Internecie sam jesteś poniekąd złodziejem wg prawa obowiązującego w EU.

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypalajac oryginal w PMN daje demo uzytkownikom, ktorzy moga sprawdzic czy takie oprogramowanie im sie podoba i zakupic oryginal + PMN.

 

Jesli komus podoba sie towar powinien zakupic oryginal. Jesli nie wurzucic wersje ktora dalem do obejrzenia i tyle.

 

Zlodziejstwem jest czerpanie korzysci z rozpowszechniania nielegalnego oprogramowania.

 

Ale widze ze niektorych nie stac na auta ktorymi jezdza w DE.... :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KojotE46 jak ty mozesz kogos od zlodzieji wyzywac !!!!!! :duh:

Twoj BMW stoi na liscie skradzionych samochodow w NIEMCZECH wiec ztanow sie co ty piszesz :doh:

PawelH-widzisz gorol zostanie gorol

MFG Pajmar

 

Jestes zenujacy kolego......

 

Jesli juz to Twoje a nie Twoj BMW, i nie stoi na liscie tylko widnieje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypalajac oryginal w PMN daje demo uzytkownikom, ktorzy moga sprawdzic czy takie oprogramowanie im sie podoba i zakupic oryginal + PMN.

 

Jesli komus podoba sie towar powinien zakupic oryginal. Jesli nie wurzucic wersje ktora dalem do obejrzenia i tyle.

 

Zlodziejstwem jest czerpanie korzysci z rozpowszechniania nielegalnego oprogramowania.

 

Ale widze ze niektorych nie stac na auta ktorymi jezdza w DE.... :)

 

Pozdrawiam

 

Niestety nie masz racji kolego. To co jest na płycie, którą daje BMW jest własnością intelektualną BMW. Nie masz prawa jej zmieniać ani rozpowszechniać w żadnej formie bez pisemnej zgody BMW bez względu na pobudki, którymi się kierujesz.

 

Wg mojej moralności to co robisz nie jest godne potępienia. Nie zmienia to niestety faktu, że jest to kradzież dóbr intelektualnych BMW.

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypalajac oryginal w PMN daje demo uzytkownikom, ktorzy moga sprawdzic czy takie oprogramowanie im sie podoba i zakupic oryginal + PMN.

 

Jesli komus podoba sie towar powinien zakupic oryginal. Jesli nie wurzucic wersje ktora dalem do obejrzenia i tyle.

 

Zlodziejstwem jest czerpanie korzysci z rozpowszechniania nielegalnego oprogramowania.

 

Ale widze ze niektorych nie stac na auta ktorymi jezdza w DE.... :)

 

Pozdrawiam

 

Niestety nie masz racji kolego. To co jest na płycie, którą daje BMW jest własnością intelektualną BMW. Nie masz prawa jej zmieniać ani rozpowszechniać w żadnej formie bez pisemnej zgody BMW bez względu na pobudki, którymi się kierujesz.

 

Wg mojej moralności to co robisz nie jest godne potępienia. Nie zmienia to niestety faktu, że jest to kradzież dóbr intelektualnych BMW.

 

OK, ale jak zakupilem towar to chyba mam prawo zrobic z nim co chce? Czy modyfikacja wydechu w aucie to naruszenie wlasnosci intelektualnej BMW? :)

 

Poza tym BMW tylko "branduje" produkt, ktorego producentem jest Navteq :)

 

 

Tak czy inaczej nastraszyles mnie i usuwam pliki :)Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypalajac oryginal w PMN daje demo uzytkownikom, ktorzy moga sprawdzic czy takie oprogramowanie im sie podoba i zakupic oryginal + PMN.

 

Jesli komus podoba sie towar powinien zakupic oryginal. Jesli nie wurzucic wersje ktora dalem do obejrzenia i tyle.

 

Zlodziejstwem jest czerpanie korzysci z rozpowszechniania nielegalnego oprogramowania.

 

Ale widze ze niektorych nie stac na auta ktorymi jezdza w DE.... :)

 

Pozdrawiam

 

Niestety nie masz racji kolego. To co jest na płycie, którą daje BMW jest własnością intelektualną BMW. Nie masz prawa jej zmieniać ani rozpowszechniać w żadnej formie bez pisemnej zgody BMW bez względu na pobudki, którymi się kierujesz.

 

Wg mojej moralności to co robisz nie jest godne potępienia. Nie zmienia to niestety faktu, że jest to kradzież dóbr intelektualnych BMW.

 

To Ty nie masz racji Kolego "stinger"...

modyfikacja mapy (np. POIe, napisy, język) nie jest karalna !!!

Najlepszym dowodem jest właśnie programik "Pimp-My-Nav" który sobie każdy może KUPIĆ i używać do woli... Podobnie strony typu "POI Plaza" gdzie można sobie poszukać np. Agencji Towarzyskich i dopisać do swoich programów nawigacyjnych - i żadne BMW ani inny TomTom czy AutoMapa nie bulwersuje się z tego powodu...

Także BEZPŁATNE udostępnianie zmodyfikowanych softów (w Internecie) nie jest karalne - bo jest to tylko chęć pochwalenia się swoimi umiejętnościami - inaczej oczywiście traktowani są tacy co czerpią z tego zyski...

Karalne natomiast jest oczywiście nielegalne ściąganie i używanie płatnych programów - dlatego takie coś "jak masz to daj" podpada już pod paragraf...

Edytowane przez macznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty nie masz racji Kolego "stinger"...

modyfikacja mapy (np. POIe, napisy, język) nie jest karalna !!!

 

Proszę zacytuj mi fragment licencji swojej oryginalnej mapy, która zezwala na dodawanie do niej POI, napisów czy języka. Wg mojej wiedzy licencja, na której BMW sprzedaje swoje płyty DVD z mapami zabrania modyfikacji lub rozpowszechniania jej zawartości bez pisemnej zgody autora.

 

 

Najlepszym dowodem jest właśnie programik "Pimp-My-Nav" który sobie każdy może KUPIĆ i używać do woli...

 

Ja KUPIŁEM w Polsce antyradar. Rozumiem, że na tej podstawie mogę go legalnie używać na polskich drogach?

 

Podobnie strony typu "POI Plaza" gdzie można sobie poszukać np. Agencji Towarzyskich i dopisać do swoich programów nawigacyjnych - i żadne BMW ani inny TomTom czy AutoMapa nie bulwersuje się z tego powodu...

 

Tom Tom i AutoMapa posiadają funkcjonalność dodania POI - nazywa się to 'POI Użytkownika' i nie wymaga zmiany samego programu.

 

Także BEZPŁATNE udostępnianie zmodyfikowanych softów (w Internecie) nie jest karalne - bo jest to tylko chęć pochwalenia się swoimi umiejętnościami - inaczej oczywiście traktowani są tacy co czerpią z tego zyski...

 

Rozumiem, że według Twojej teorii legalne jest udostępnianie np scrackowanej AutoMapy? :D Niezła bzdura.

 

Karalne natomiast jest oczywiście nielegalne ściąganie i używanie płatnych programów - dlatego takie coś "jak masz to daj" podpada już pod paragraf...

 

Musisz poczytać o prawach autorskich i własności intelektualnej zanim zaczniesz pisać tego typu rzeczy i wprowadzać innych w błąd.

 

Ściąganie a udostępnianie

 

Przede wszystkim pobieranie utworów z sieci p2p nie jest tożsame z ich udostępnianiem. Zachowania te można technicznie rozdzielić i są one inaczej oceniane w świetle prawa autorskiego. Faktycznie większość programów p2p uzależnia możliwość pobierania plików od ich jednoczesnego udostępniania. Można jednak korzystać z takich, które pozwalają na samo pobieranie. Jest to istotne dla kwalifikacji prawnej zachowań korzystających z tych programów. O ile bowiem rozpowszechnianie utworów bez zgody podmiotów uprawnionych narusza ich prawa, o tyle ich pobieranie mieści się co do zasady w granicach dozwolonego użytku prywatnego (z zakresu dozwolonego użytku wyłączone są programy komputerowe, utwory architektoniczne i architektoniczno-urbanistyczne oraz elektroniczne bazy danych w niektórych przypadkach).

 

Żeby było na temat na stronie http://www.zen102337.zen.co.uk/nav/imageway.htm opisane jest jak dodać sobie fotoradary nie płacąc za program.

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale jak zakupilem towar to chyba mam prawo zrobic z nim co chce? Czy modyfikacja wydechu w aucie to naruszenie wlasnosci intelektualnej BMW? :)

Jeżeli zakupiłeś towar posiadający umowę licencyjną (license agreement) możesz robić z nim wszystko na co pozwala Ci ta umowa.

Poza tym BMW tylko "branduje" produkt, ktorego producentem jest Navteq :)

Więc pewnie BMW ma pisemną zgodę na rozpowszechnianie produktu Navteq.

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.