Skocz do zawartości

Ile wchodzi oleju do 730d


SYLWEK28

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno szybciej znajdziesz odpowiedź jak tutaj ;) zamów dwie bańki 4 litrowe powinny wystarczyć ;] ile nie wiem sam będę u siebie robił pierwszą wymianę a instrukcji nie mam z silnikiem diesla bo taka jest warta tyle co to BMW :D to straszne ale jej nie idzie dostać w PL nie ma i nie będzie bo BMW nie ma zamiaru dodrukowywać instrukcji do E38 po lifcie z silnikami Diesla :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PawełH

tylko pewna grupa ludzi ma instrukcje, ja jej nie mam

to wszystko, dlatego pytam, czy to takie dziwne???

.. Proszę Was Koledzy nie róbcie problemów z niczego, jak wiecie to prosze powiedzcie a jak nie to nic nie piszcie..

 

coboss730d zrobię jak mówisz :wink:

Lubię jak diesel objeżdża benzynę, to miłe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6,5 litra?? hmm 6,4 wchodziło mi do TDSa a nie miałon tak rozbudowanego systemu chłodzenia oleju wydaje mi się że 3 litrówka powinna wciągnąć pomiędzy 7 a 8 litrów ja kupiłem 8 litrów zobaczymy. I tak najbardziej opłaca się kupić 2 razy po 4 litry w hurcie :D przekonamy się za kilka dni z tym że kolega ma E65 tam ten silnik jest już troszkę nowszy więc też różnice mogą być nieznaczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd taka różnica? ja też mam silnik M57 i nie wieżę że wystarczy mu 6,5 litra ale nie wieżę że wejdzie więcej jak 8 litrów :?:

 

Do Twojego wchodzi 7.0L wg Castrola. Różnica może być z powodu osprzętu np chłodnica oleju itd.

 

Kliknij link który wkleiłem wpisz końcówkę VIN-u a dowiesz się ile wchodzi Ci oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja wiem ale od razu aż taki skok? 1,3 litra oleju to jest na prawdę dużo a przecież ja też mam chłodniczke oleju chłodzoną cieczą itd. hmm skoro tak piszą to tak zapewne będzie a więc użytkownicy E65 będą mieli nie miłą niespodziankę musząc dokupywać dodatkową 1l bańkę z olejem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.