Skocz do zawartości

Pękł uchwyt(łapa) od rolki


yaro600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Na początku napiszę że posiadam Bunię 530D.Problem jest raczej duży sam nie wiem jaka może być przyczyna.A mianowicie. Już po raz drugi pękła mi łapana na której się trzymają dwie rolki OD taśmy tzn. tu koło alternatora.Pierwszy raz stało to się pół roku temu i po raz drugi dziś.Dzieję się to tylko podczas odpalania.Może ktoś też miał podobny problem.Bardzo Proszę o Pomoc i z Góry Dziękuję !!!! POZDRAWIAM!!! :!: :!: :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Na początku napiszę że posiadam Bunię 530D.Problem jest raczej duży sam nie wiem jaka może być przyczyna.A mianowicie. Już po raz drugi pękła mi łapana na której się trzymają dwie rolki OD taśmy tzn. tu koło alternatora.Pierwszy raz stało to się pół roku temu i po raz drugi dziś.Dzieję się to tylko podczas odpalania.Może ktoś też miał podobny problem.Bardzo Proszę o Pomoc i z Góry Dziękuję !!!! POZDRAWIAM!!! :!: :!: :!:

 

łapa ta pęka wtedy gdy pasek jest żle zamontowany własnie wtedy pękniecie pojawia sie w trakcie odpalania, pasek na kole alternatora oplata je prawie całkowicie ,pasek na rolce po prawej stronie alternatora powinien isć na nią płaska czescia paska . Niekiedy po podmianie paska montujacy zapomina czy pasek na tej rolce powinien iśc na nia czy pod nią jak jest pod nia wtedy napinacz jest za mocno napięty i łapa peka.

 

Troszke zamieszałem , ale to wszystko sprawdziłem na własnej skórze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.