Skocz do zawartości

Dorobienie kluczyka do E46 2001 rok


RadekM

Rekomendowane odpowiedzi

ja dorabialem w lodzi u tlokinskiego, bylo to w 2005 roku, po okazaniu dokumentow itd poinformowali mnie o koszcie 700 zł z groszami

 

ja byłem wczoraj i tak przy okazji zapytałem i tak jak pisałem zawołali 600 zł,ale przyznam szczerze ze jak na sam kluczyk ktory po dorobieniu wrzuce do szuflady i i tak go nie bede uzywal to troche duzo.

Orientujesz sie może czy można dorobić tanszy kluczyk-np.ten serwisowy lub ten zwykły plastikowy (basenowy) ??

ja byłem ale o to zapomniałem zapytać...

osa-ozo


Sprzedam :

Oryginalne tylne lampy BMW e46 do sedana - zewnętrzne i w klape.

Kierunkowskazy przednie e46

Ceny : Tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co jest nie tak gdy centralny zamek otwiera sie z kluczyka ale juz nie da rady go zamknąć z kluczyka?

 

 

Na moje oko trzeba sprobowac jeszcze raz go zakodowac to bedzie chyba najszybsza sprawa, ale niech sie ktos wypowie jeszcze kto sie lepiej zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

niecaly miesiac temu dorabialem kluczyk w aso w poznaniu. za kluczyk z pilotem chcieli ok. 800 zl. za kluczyk bez pilota zaplacilem 170 zl. mozna nim odpalic samochod. otwierac nie probowalem ale podejrzewam ze tez. jak na zapasowy - taki w zupelnosci wystarczy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

niecaly miesiac temu dorabialem kluczyk w aso w poznaniu. za kluczyk z pilotem chcieli ok. 800 zl. za kluczyk bez pilota zaplacilem 170 zl. mozna nim odpalic samochod. otwierac nie probowalem ale podejrzewam ze tez. jak na zapasowy - taki w zupelnosci wystarczy.

pozdrawiam

 

u nas taki kluczyk 160zł,otwiera i zapala auto.

Zastanawiam sie czy da sie taki kluczyk rozebrac i wyjac z niego "serce" i przelozyc do takiego z pilotem ??

osa-ozo


Sprzedam :

Oryginalne tylne lampy BMW e46 do sedana - zewnętrzne i w klape.

Kierunkowskazy przednie e46

Ceny : Tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.