Skocz do zawartości

BMW MK4 po polsku


wafelino

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś na tym forum jest w stanie mi pomóc ? Chodzi mi o menu w jezyku polskim,czytałem już na tym forum pare pstów w tej sprawie robie wszystko według opisów, wszystko sie wgrywa, pasek postepowania idzie po skończeniu wyciągam płyte robie OK, resetje sie i nadal zostają języki niemiecki, włoski i francuski, a miałem włoski przetłumaczony na polski . Co robić? prosze bardzo kogoś o jakiś odzew :) (a wiem że napewno sa tutaj specjaliści od tego tematu)tylko czy chcą dzielić się swoja wiedza i umiejętnościami:) Mam bmw e46 MK4 wgrany soft v31. Czekam na jakąkolwiek odpowiedź. Pozrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz w ustawienia tj MENU=> settings...

 

i jak tam wjedziesz to musisz nacisnac przycisk MENU i caly czas go trzymac az Ci sie pokaze kolejne menu :) pozniej zjezdzasz na sam dol i masz takie cos jak Perspective :) i to musisz zmienic :)

 

pozniej wchodzisz w NAVI.. wlaczasz mape.. i zmieniasz pokazywanie mapy.. na perspective 3D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem już na tym forum pare pstów w tej sprawie robie wszystko według opisów, wszystko sie wgrywa, pasek postepowania idzie po skończeniu wyciągam płyte robie OK, resetje sie i nadal zostają języki niemiecki, włoski i francuski, a miałem włoski przetłumaczony na polski . Co robić? prosze bardzo kogoś o jakiś odzew :)

Żeby na stałe zmienić język BC/navi potrzebujesz kogoś kto posiada choćby działającą INPĘ lub PaSoft'a 1.4 lub DISa. W module navi, trzeba wywołać odpowiednią funkcję ładowania innych języków, i kiedy wyświetli się stosowny komunikat, dopiero wrzucić płytkę z aktualizacją softu - która wgra stosowny język (na stałe, tzn. po odpięciu akku już tak zostanie).

Nie polecam do tego celu (choć rzekomo jest tam taka opcja) CarSoft'a, bo to kupa nie program i może Ci popsuć coś na stałe... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.