to nie jest przetwornica , to jest starter(zaplonnik) a tutaj jest link http://moto.allegro.pl/item576870635_xenon_przetwornica_zaplonnik_audi_bmw_opel_vw.html
Witam wszystkich Widze że na tym forum jest jeden człowiek ,który bezinteresownie zdradził wszystkim jak można przerobić soft do navigacji,a nie jak niektórzy chcieli by się na tym dorobić . Wydaje mi się że forum wlaśnie do tego jest aby sobie pomagać,wymieniać się doświadczeniami ,a nie czerpać ztego zyski. WIELKIE DZIĘKI KOLEGO MACZNIK POZDRAWIAM
Witam jak pisalem w temacie mam bmw e38 97r. z navigacjom i mam problem z radjem to znaczy radyjko nie moze automatycznie wyszukac zadnej stacji . Podczas szukania manualnego znajdzie z dwie stacje ale jest bardzo slaba jakość dzwięku (szumy). Problem jest również z tv obraz jest dobry lecz dzwięk jest tez slaby (szumi ,trzeszczy) Bardzo prosze o pomoc Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.