Skocz do zawartości

Sterownik centralnego zv, gdzie to jest? Szlag mnie trafia!


siwy9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupilem sterownik z pilocikiem i chce zainstalowac.

Za zadne skarby nie moge znalezc gdzie jest sterownik w samochodzie!!!

Pod kanapa nie widze, tam mam tylko RM module i Comfort module plus jakies bezpieczniki itd. no i aku. Z przodu gdzie jest glosnik kierowcy rozebralem i pod kierownica rozebralem i nic takiego nie ma. Szlag mnie trafia bo juz nie wiem gdzie szukac. |Centralny z kluczyka pieknie dziala i alarm tez zalacza. Pomozcie. 730iA V8 1993 wrzesien automat.

Jak ktos wie to napiszcie gdzie jest i jak wyglada. Z tego co ja widzialem to skrzyneczka ma wejscia na 2 wtyczki i 12V ZV id.

 

Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

rozumiem że kupiłeś sobie taki sterownik żeby sobie pilocikiem pykać... ja zrobiłem to tak z lewej strony przy słupku lecą kabelki do sterowania zamkiem drzwi kierowcy to tzw master do tych kabelków powinno być ich 5 podpinasz swoją nową centralkę i wszystko powinno śmigać a w razie czego masz jeszcze opcję z kluczyka

ja tak zrobiłem i działa bo centralki też nie znalazłem

i nic więcej oprócz prawdziwej radochy z jazdy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie taka centralke kupilem z pilocikiem. Dzieki za podpowiedz i czy np. domykanie szyb wtedy tez dziala? I o co chodzi z ta opcja "z kluczyka", czy chodzi o zaprogramowanie tego co mam? Bo to tez nie wypala :) Moj samochod byl pewnie zdrowo okrojony przez poprzednikow, przynajmniej tak wygladal.

 

Czy te kabelki idace do drzwi, tzn w jaki sposob je podlaczyc do centralki. Kolory sa napewno inne, pewnie trzaba pomierzyc (wiec leze :) )

 

No nic pozdrawiam serdecznie i dziekuje za podpowiedzi. Jak by co to czekam na wiecej pomyslow

 

Pozdrawiam Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Postanowilem podlaczyc tak jak kolega napisal - do wiazki w drzwiach kierowcy i udalo sie. Znalazlem taka stronke z kolorami kabelkow i podlaczylem. Roznily sie kolory kabli jesli chodzi o kierunkowskazy ale do keyless entry bylo dobrze

oto adres stronki

http://www.commandocaralarms.com/wiring/1988-1994/Bmw/7_Series/111.html

 

Pozdrawiam serdecznie i dzieki za pomoc

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.