Skocz do zawartości

M40 brak mocy ciagnie dopiero powyzej 4tys ale slabo


sGARY

Rekomendowane odpowiedzi

E36 1.8 M40

Brak mocy nie ciagnie tak jak ciagnal kiedys, jak jade na 3 biegu jakies 1.5tys obrotow i trzymam rowno gaz to samochod poszarpuje.

Jak chce gwaltowniej ruszyc to sie dlawi. Przy przyspieszaniu tak samo jade sobie na 3 biegu okolo 3tys obrotow wciskam gaz a silnik buuuuuuuu i dopiero powyzej 4tys cos tam przyspeisza...

 

Przeplywka??? jak sprawdzic??

Sonda?? jak sprawdzic??

 

na komputerze brak bledow.

 

kable, kopulka, swiece nowe

BMW E36 318i :) 91r ;) czerwien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływomierz... Sam mam rozwaloną lambdę (urwany kabel sygnałowy) i moc jest... Jak miałem przepływkę rozwaloną to mocy nie miała i się dławiła mocno!!

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam identycznie:(mialem stłuczke-przepływka pękła -wymieniłem ją razem z guma i przez jakieś 2 tygodnie było super poznmiej z dnia na dzien zaczął tracić moc-noirmalnie jak diesel-i głosniej chodzi....czy to przeplywlkka?jak sie czyści ją?i czemu wogóle sie "brudzi"czy tez zapycha

mowia Nam ustąp głupszemu-dlatego ten świat wygląda jak wygląda

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2dcf661d0c724a2d.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem podobnie, z tym że gdy samochód się porządnie nagrzał to ten objaw mijał. Szukałem przyczyn dość długo, a powróciło do normy po naprawie popychaczy.

 

u mnie popychacze walek, dzwigienki wszystko w bdb stanie. Zastanawiam sie nad wtryskiwaczami.

Na zimnym silniku jak delikatnie przyciskam gaz tak do 1200/1300obr sie dlawi...

BMW E36 318i :) 91r ;) czerwien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydawało że dźwigienki, wałek, popychacze były ok. Nawet mechanik sprawdzał te pierwsze od strony chłodnicy, bo zazwyczaj one się najszybciej zużywają i były ok, wałek też ok. Ale podczas oględzin Pana Andrzeja z Aleksandrowa ŁÓdzkiego, który się tym zajmuje i o którym napewno słyszeliście okazało się że dwie dźwigienki ostatnie były nieoryginalne i właśnie wytarte. Po wymianie jest teraz git. Nie mówię, że u Ciebie tak jest, ale może właśnie? Bo ja u siebie też nie mogłem dojść co jest nie tak. Ładowałem kase w auto, wymieniałem przepływkę, świece, przewody, sprawdzałem wtryski i nic. Powodzenia przy diagnozie i daj znać co było nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.