Skocz do zawartości

Koła na zime do X5


Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście cena zaskakująco niska. Same opony nowe kosztują ponad 600zł/szt. w cenach hurtowych :shock:

Może te felgi to tylko imitacje oryginalnych?

A może po prostu człowiekowi nie są potrzebne i potrzebuje je szybko sprzedać?

 

Trzeba pytać, ustalać, a na wszelki wypadek wcześniej umówić się na ewentualny zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą do gościa i powiedział że za godzine przyjedzie do niego koleś obejrzeć je... :cry2: Ale może ich nie kupi kazał mi zadzwonić za 2 godziny to zobaczymy. :cry2: :cry2: :cry2: Powiedział że to są całkowicie nowe orginalne felgi BMW.
Jedno serce,jedno bicie,kocham BMW ponad życie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to są orginalne koła BMW opony są z 2008 roku.

Pewnie miał na myśli, że kupił je w 2008 roku, a że kupił opony, które leżały gdzieś na magazynie przez 2 lata to inna sprawa. Ludzie przeważnie nie zwracają uwagi na datę produkcji opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przeważnie nie zwracają uwagi na datę produkcji opon.

 

Bo nie wiedzą iż takie coś wogóle istnieje i jest podawane na ścianie bocznej opony.

U nas legalnie jako nową można sprzedawać oponę, która przeleżakowała do 5 lat. Tylko nie wiem co potem z gwarancją na taką oponę - czy dostajesz do tego jeszcze 5 lat gwarancji??? Wydaje mi się iż nie.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
U nas legalnie jako nową można sprzedawać oponę, która przeleżakowała do 5 lat.
Zgodnie z Polską Normą PN-C-94300-7:1997 "Ogumienie. Pakowanie, przechowywanie i transport", za opony pełnowartościowe uważa się opony nie starsze niż 36 miesięcy od daty produkcji.

 

A gwarancję dają różnie, różne firmy, ale jest liczona i od daty sprzedaży i daty produkcji.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bach...facet przyjechał i okazało się że to chińszczyzna!!!!!Dziękuje bardzo panu z M. Auto za powiedzenie jak sprawdzić czy to orginały :) Zamówiłem w serwisie koła zapłaciłem 6000 zł i tak taniej bo teraz jest jakaś przecena.Ale mam pewność :wink: Dzięki za odpowiedzi i Pozdrawiam.
Jedno serce,jedno bicie,kocham BMW ponad życie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak już pierwsze pytanie czy opony Continental są dobre na zimę dyskwalifikowało cały wątek

 

???

 

Byłem dziś w ASO na Wrocławskiej komplet kół z oponami 5555 zł 225/50/17.

 

Dziękuje bardzo panu z M. Auto za powiedzenie jak sprawdzić czy to orginały

 

Pochwal się na forum to cenna informacja, aby nas w jajo nie robili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bach...facet przyjechał i okazało się że to chińszczyzna!!!!!Dziękuje bardzo panu z M. Auto za powiedzenie jak sprawdzić czy to orginały :) Zamówiłem w serwisie koła zapłaciłem 6000 zł i tak taniej bo teraz jest jakaś przecena.Ale mam pewność :wink: Dzięki za odpowiedzi i Pozdrawiam.

 

 

LUDZIE!!! Nie karmcie trola , piotr 23-24 jest znany z innego działu i także innego forum.Zapewniam Was wszystkich ze nie ma ŻADNEGO bmw x5 x6 m3 m5 , kół ,migaczy , błotników itp . no chyba ze m8 :)

 

NIE KARMIĆ TROLA !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu felg musi być orginalne oznaczenie na początku 2.xxxxx.9 Jeśli nie macie pewności to możecie pojechać do serwisu podać ten kod i pan w serwisie wam sprawdzi czy to orginały. :)

 

To co wreszcie chińskie było felga czy opona :duh:

 

Oj chyba coś nie tak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z Polską Normą PN-C-94300-7:1997 "Ogumienie. Pakowanie, przechowywanie i transport", za opony pełnowartościowe uważa się opony nie starsze niż 36 miesięcy od daty produkcji.

 

O miło, że ktoś wie iż istnieje coś takiego jak PN.

Tylko niestety PN nie jest obligatoryjna. W budownictwie podobie - nie jest nakazane stosowanie PN.

 

Też wyczytałem to samo co podał GR, a potem na stronie Pirelli iż wg nich nowa opona to taka, która przeleżakowała nie dłużej niż 5 lat.

 

pzdr,

 

A co do kolegi piotr23_24 - w bardzo łatwy sposób można dokonać identyfikacji kolegi (opcja szukaj w google) i potem po nitce do kłebka i wychodzi iż kolega Piotr ma 13 wiosenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.