Skocz do zawartości

sprzet audio


janusz 750 rzad

Rekomendowane odpowiedzi

w środe montuje car-audio przedni system FOCAL ,wytłumienie przednich drzwi dotego wzmacniacz JL.Audio,i własnie skrzynka na głosniku Focala jak zrobie podesle ći fotki i opinie jak to gra

Moje BMW- E30 318I,

- E34 525TDS

-E32 730IA-kochana babcia

-E34 520I M50

E46 Touring 320CI M54

E36 M43 Touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zrobione tak .

 

z przodu : zestaw odseparowany 16.5cm - glosnik niskotonowy w fabrycznym miejscu ( rzymocowany do panela z mdfu ) , glosniki wysokotonowe w oryginalnych oslonach lusterek z zestawu hi-fi - wszystko jest zrobione tak ze nic nie widac - 100% oryginał . glosniki to powerbass l6c.

 

na tyl dalem te glosniki ktore mialem z przodu seryjnie ( zestaw dwudrozny odseparowany pioneer ) .

 

+ w bagazniku skrzynka robiona na zamowienie z glosnikiem 30cm , wzmacniacz zmostkowany do zasilenia subwoofera itp - na dniach bede robil jakas mala zabudowe w bagazniku zeby nie zajmowalo to miejsca - moze w kolo zapasowe albo gdzies z boku.

 

 

radio - alpine cda-9812rr .

 

wszystko robione w klinice dzwieku w krakowie przez mojego kolege ( jak kos chce to moge go polecic i zalatwic atrakcyjne ceny ) .

 

 

ogolnie efekt ze taka kwote jaka na to wydalem jest bardzo dobry - ja chcialem zrobic wszystko tak zeby srodek byl nie zmieniony - po co pruc dtrzwi , wygluszac je itp jak w seryjne miejsce wchodzi 16,5cm , a jak ktos chce to przy zmienia panelu wchodzi 20cm !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.