Skocz do zawartości

pilna sprawa dla kogos z Poznania co jakies koła


Johnny_Bravo

Rekomendowane odpowiedzi

ok temat nie aktualny właśnie zakupiłem zimówki i jadę po nie za 5 min 80km do Wolsztyna

 

dziękuje za zainteresowanie tematem....

 

 

ps: sadze ze jest ktoś na tym forum z poznania co ma zimówki lub inne kola ale milczał ,jak będzie w takiej po3ebie może liczyć na moja pomoc w tym temacie co ja mailem problem

 

 

w końcu po to tu jesteśmy ( forumowicze ) żeby sobie pomagać :)

 

kolego z Leszna jakoś sie trzeba poznać :) i spotkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuje tanbich samochodow. i nie gdybam na jakies tematy tylko dziele sie z kolega doswiadczeniami jak sie nie podoba to wyp... z tego tematu i nie wcinaj sie do rozmowy kozakow ok
Kozaków???Co to ma by niby być???...troche kultury i przyzwoitosci buraku albo ty zwijaj sie z tego forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto tu wpuscil ta wies??

 

a może - kto wpuścił do nas na wieś tych miastowych???

 

jak sie nie podoba to wyp... z tego tematu i nie wcinaj sie do rozmowy kozakow ok

 

Póki co prawa uzytkownika forum nie są ograniczane do poszczególnych wątków. Po drugie nie tobie kolego szanowny decydować kto będzie pisał na forum a kto nie. Z językiem nie dyskutuję, gdyż jest conajmniej niekulturalny.

 

bak tankuje max raz w tyg

 

Wow :modlitwa: Mistrzu - naucz mnie tego.

 

Mam takie nieodparte wrażenie iż robisz z siebie "nowobogacza", który usiłuje innym użytkownikom forum za wszelką cenę pokazać iż STAĆ GO NA E38 a cała reszta to PLEBS. Nie wiem jak inni koledzy z tego forum - ale ja nie czuję się od ciebie gorszy - pomimo iż nie mam E38 a bak tankuję rzadziej niż Ty.

Uprzejmie prosze moderatorów na przyjrzenie się bardziej twoim wypowiedziom, które są niejednokrotnie prowokujące do zaczepek.

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coboss730d, dostajesz ostrzezenie za uzywanie wulgaryzmow na forum i obrazanie innych uzytkownikow.

Jestes na forum wystarczajaco dlugo, zeby wiedziec, ze tu nie nie przeklina i nie obrzuca gnojem innych jak i gdzie popadnie.

 

Jest to Twoje pierwsze i ostatnie ostrzezenie, nastepnym razem dostaniesz bana.

 

Czy naprawde nawet taki temat jak ustawienie zbieznosci musi sie tak konczyc? :duh:

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłóciłem się z kimś innym a wam nic do tego. Jak już się wyżyliście to gratuluję ale następnym razem polecam żal.pl

 

Nowobogacza z siebie nie robie a jak Ci przeszkadza że ktoś ma więcej kasy od Ciebie to masz problem, Wasze lewicowe poglądy mnie nie obchodzą. Są ludzie znacznie ode mnie bogatsi i jak ktoś taki napisze że ma takie i takie nowe BMW i tak a nie inaczej o nie dba to go nie zjade od podstaw że się wywyższa i jest bóg wie kim.

 

Nie wiem po jaką cho... ja do Was to pisze skoro i tak nic nie dotrze.

Mam nadzieję, że moderator szybko skasuje ten temat.

Proszę o autora o napisanie w tej sprawie do moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz prawidłową (według obliczeń) wielkość kół to ustawią Ci to tylko w Opony Express

 

NP.

Opony Express JMK

 

62-006 Poznań / Janikowo

ul. Gnieźnieńska 31

tel.: 061 815 18 37

fax: 061 815 02 38

 

Jeżeli tutaj Ci powiedzą że nie da rady to względnie mam 18" na których dadzą radę ustawić (sam to u nich robiłem w Lesznie) tyle tylko że to jest kawałek do przejechania.

 

PS. tylko ta firma (w naszym regionie) ma sprzęt którym Ci ustawią geometrie przy takim aucie i tym bardziej na skomplikowanych felgach. Trwa to ok 1,5h i kosztuje 150PLN

 

I nie ma problemu z wielkością i szerokością ponieważ oni ustawiają to komputerowo i zawieszenie jest skanowane laserami, jest to sieć profesjonalnych serwisów. Jedyny kłopot może być w tym że ma 19" a BMW do 7ki fabrycznie daje max 18" serwis wykorzystuje ustawienia wyznaczone przez producenta ale z tego co mi się wydaje ich technologie w ogóle nie wykorzystują do ustawień kół i jest im wsio ryba na jakich kołach stoi samochód :)

 

 

 

kolego właśnie tam dzwoniłem i usłyszałem ze nie ustawiaja geometrii.... tylko wyważają kola i inne takie ale geometrii wogle nie robią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem że widocznie jest ze mną coś nie tak i nie nadaję się do tej społeczności...

 

To Ty powiedziales.

Racz laskawie zapoznac sie z regulaminem forum, potem przeczytaj swoje ostatnie posty - moze zrozumiesz, dlaczego.

Edytowane przez Panfil - BMW Klub Polska

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gadaj? To co oni robią w sieci Opony Express? Wiem że jest jeszcze jakiś serwis po drodze do Leszna. Spróbuję go odnaleźć i zadzwonić. U mnie w Lesznie na 100% by Ci to ustawili ale to nie sztuka stracić cały dzień na to i w dodatku jazda pewnie nie jest przyjemna tym bardziej, że połowa grogi to jedna wielka koleina niestety :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rację! Obdzwoniłem serwisy i czapa. Nikt oprócz tych u mnie nie mają takiego sprzętu. Dzwoniłem do tych z leszna i od razu powiedzieli że nie ma problemu i przyznali, że tylko u nich są takie zabawki. Na bank będziesz musiał się umówić na konkretny dzień i godzinę. Jeżeli będzie to popołudnie to będziemy mieli okazję wypić to piwko bo to im zajmie 1,5h ;)

 

Masz namiar na nich :)

 

Opony Express Interakces Adam Nawrot

 

64-100 Leszno

Al. Konstytucji 3 Maja 11

tel./fax (0 65) 526 81 81

 

Serwis jest na wylocie z Leszna w kierunku Wrocławia więc z trafieniem nie będzie najmniejszego problemu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panfil ja to rozumiem, że moje zachowanie było dalekie od tego jakie powinno być. Poniosło mnie za co przepraszam. Ale nie rozumiem dla czego mi się oberwało a największym i najbardziej chamskim krzykaczom uszło to na sucho :(

 

PS. Mogę Cię prosić o wykasowanie wszystkich postów nie na temat, ponieważ ten jest jeszcze aktualny i ciekawy a te wszystkie nikomu niepotrzebne wypowiedzi strasznie biją po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozumiem dla czego mi się oberwało a największym i najbardziej chamskim krzykaczom uszło to na sucho :(

 

Jeszcze raz: przeczytaj na spokojnie to, co napisales i to, co Ci odpisali inni.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.