Skocz do zawartości

[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji


bosybmw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 lata później...

Hej wszystkim :) Rozglądam się coraz intensywniej nad Z3. Co myślicie o tych egzemplarzach? Zaczęło mi po głowie chodzić też ściągnięcie z Jpn - orientuje się ktoś jaki może być orientacyjny koszt?


BMW Z3 roadster 2.8 102.900 km

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=322473248&utm_source=com.apple.UIKit.activity.CopyToPasteboard&utm_medium=ios


BMW Z3 roadster 2.8 122.000 km

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=321595556&utm_source=com.apple.UIKit.activity.CopyToPasteboard&utm_medium=ios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Do tych Z3 dojdzie akcyza, także za Z3 z pierwszego linku wyjdzie cię jakoś 87 tys. zł, plus transport i dokumenty. Paranoja trochę. Szukaj E85, bo trzyma wartość, gdy SLK leci na łeb na szyję.

E85 ma fajne systemy na pokładzie jak nawigacja, czujnik deszczu i zmierzchu, bi-xenon, czujniki parkowania itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że to takie trochę marzenie, a E85 już mi się tak nie podoba. Z3 ma piękną, ponadczasową linię, nawet wnętrze choć mniej nowoczesne, bardziej do mnie przemawia. No fajnie by było znaleźć coś taniej ale zależy mi na silniku 2.8 i niedużym przebiegu (sama robię swoim autem ~45kkm rocznie, więc długo bym się autem z 300k na liczniku nie nacieszyła ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Z3 2.8 będzie zyskiwać na wartości, szukać i się cieszyć z fajnej sztuki
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

To Polska nie Niemcy, nie sądzisz, że potem sprzeda to Z3 za 80 tys. zł, nie ma takiej opcji.

Poza tym cenę trzymają auta absolutnie bezwypadkowe i z małym przebiegiem a nie rzędu 200-300k km na roadstera to dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu znajomy kupił 2.8 roadstera z przebiegiem 50 tyś km, ubitego w przód. 40tyś zł + naprawa. Te auta nie będą tanieć. Inne błotniki tylne, chyba najładniejsze ze wszystkich z3 (poza M), inne zawieszenie, napęd. Przepis na Youngtimera za parę lat.
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie,

Początkowo planowałem zakup Z4, lecz ostatecznie padło na bardziej klasyczne Z3.

W Z4 planowałem 3.0, lecz w Z3 już nie koniecznie. Ma to być auto w dobrym stanie do 'cruisingu' emeryckiego :)

Jeden zaciekawił mnie najbardziej:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-z3-roadster-1-9i-po-liftingu-zadbany-garazowany-8-lat-w-jednych-rekach-ID6DWvip.html?

Jestem już po pewnych wstępnych rozmowach, ale być może ktoś już z Was oglądał tą sztukę i może coś powiedzieć więcej niż sprzedający :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.