Skocz do zawartości

Zawirusowałem 330xd


hunter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Wykres

[561:480http://images31.fotosik.pl/390/21073ccfe85a6ad7.jpg' alt='21073ccfe85a6ad7.jpg'>]

 

POLECAM naprawde rewelacja co ciekawe spalanie w trasie powrotnej z Warszawy spadło o 1,5L

Przyśpieszenie na każdym biegu jest bardzo odczuwalne

Fajnie teraz się wyprzedza :dance:

Napęd xd ma 2x więcej strat niż zwykłe 330d mam porównanie z innym wykresem,

Teraz nie muszę wciskać gazu wystarczy delikatne dotknięcie a auto przyśpiesza jak rakieta. Wcześniej musiałem troszkę wcisnąć,

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
wysłałem cene na pw. powiem tak miałem różne obawy wydawało mi się że słabo jeździ to auto kombinowałem szukałem i w końcu mówie sobie pojade na hamownie i wyjdzie wszystko jak na dłoni. No wyszło że trzyma serię więc czemu nie dołożyć paru kucy i momentu i powiem nie żałuję :twisted2:
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie mnie korcisz z tym wirusem

 

z tego co widze masz silnik 184 ps i zrobiłeś delikatny chip - na taki w sumie mógbym się skusić

 

wyślij mi na PW ile cię kosztowała ta impreza :)

 

ktoś wirusował 204 PS ??

jak to wygląda przy tym silniku i najważniejsze pytanie

 

czy nie sypną mi się napędy po takim chipie

 

co o tym sądzicie ? - to mnie głównie odstrasza od chipa

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia Automatyczna, w 204 KM , sypie sie tak czy siak. Porzadny wirus, 240 KM i 550 NM wykonczy ja szybciutko. Od Ciebie zalezy czy ryzykujesz czy nie . Ja mialem wirusa juz od zakupu. Skrzynia padła, 2500 PLN pózniej znowu smigam.

QUATTRO

Diesel ? No thanks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po tak delikatnym programie nic sie nie będzie sypać auto ma więcej mocy ale tu chodzi bardziej o to kiedy ona jest dostępna w moim przypadku napęd xd mulił auto teraz charakterystykę mam dostępną po delikatnym naciśnięciu na gaz. To jest przydatne podczas wyprzedzania na 5 biegu. i wogóle lepiej się zbiera o napęd się nie martwie bo to jest delikatny chip a skrzynie mam manualną zresztą to nie jest niewiadomo jakie przyśpieszenie poprostu lepiej się jeździ i turbina szybciej pompuje niż wcześniej a i mniej pali w trasie o 1,5 litra
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy 240 km i 550 Nm to jest delikany chip - myśle że tak a frajda z jazdy napewno się zwiększa :)

 

dużo przejechałeś na tym chipie ? i jak jeździsz bo ja to raczej mam cięzką nogę :) a wiadomo od przyśpieszeń najszybciej się wykańcza wszysko

 

2 pytanie czy po wciśnięciu gaz w podłoge po chipe masz chmure czarnego dymu ?

wiele takich aut widze , kopcą niesamowicie ale przyśpieszają nad podziw szybko ale kopcenie to nie dla mnie wole mieć mniejszego kopa bez kopcenia

 

no korci mnie korci wżucenie chipa

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie- zróbcie sobie gdzieś na boczku na forum temat 330d po chipie i nie denerwujcie pozostałych takich groszków jak ja! :D

200 kucy...500 Nm.... tego słuchac sie nie da............BO WIEKSZOSC BY TAK CHCIALA A NIESTETY NIE MA!!!

 

Gratulacje za zdecydowanie...mi się marzy 330d no i tez chip....

Ja po chipie swojej popierdółki prawie ze szczęścia się posikalem ....

a jak widzę ten wykres 460Nm przy niecałych 2000rpm miód malina! :clap: :clap: :clap:

Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy 240 km i 550 Nm to jest delikany chip - myśle że tak a frajda z jazdy napewno się zwiększa :)

 

dużo przejechałeś na tym chipie ? i jak jeździsz bo ja to raczej mam cięzką nogę :) a wiadomo od przyśpieszeń najszybciej się wykańcza wszysko

 

2 pytanie czy po wciśnięciu gaz w podłoge po chipe masz chmure czarnego dymu ?

wiele takich aut widze , kopcą niesamowicie ale przyśpieszają nad podziw szybko ale kopcenie to nie dla mnie wole mieć mniejszego kopa bez kopcenia

 

no korci mnie korci wrzucenie chipa

 

Nie napisałem ze 240/500 to delikatnie. TO standard - killer skrzyń. Ja mam ok 220 i 500. jezdziłem rok i 5ty bieg , konwerter i tarczki padły. Jezdze raczej spokojnie. Chmure mam ale lekką, w upalne dni. Jednak ekstremalne czipy daja mega chmurę.

QUATTRO

Diesel ? No thanks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię miesięcznie dobre 3 tkm w trasie i nikt mi nie powie że diesel nie ma zalet. Wyprzedzam z 5 biegu... czasami ostatecznie do 4 zrzucę. Przy takim 330d na piąteczce cały czas...... benzyna jest ekstra do piłowania w miescie na 1 2 3 biegu i tutaj żaden diesel nie da takiej frajdy (za krótkie ma biegi)

ale jak juz powiedziałem diesel z takimi parametrami to marzenie trasowca :-)

 

3 litry w benzynie... jak najbardziej, ale mnie by w kosztach zjadł taki potwór!!! :D

Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Robię miesięcznie dobre 3 tkm w trasie i nikt mi nie powie że diesel nie ma zalet. Wyprzedzam z 5 biegu... czasami ostatecznie do 4 zrzucę. Przy takim 330d na piąteczce cały czas...... benzyna jest ekstra do piłowania w miescie na 1 2 3 biegu i tutaj żaden diesel nie da takiej frajdy (za krótkie ma biegi)

ale jak juz powiedziałem diesel z takimi parametrami to marzenie trasowca

 

3 litry w benzynie... jak najbardziej, ale mnie by w kosztach zjadł taki potwór!!!

Popieram w 100%miałem różne samochody ale nic mi nie dawało tyle frajdy z jazdy co diesel, benzynka jest ok ale na zakupy do marketu, w trase tylko ekonomiczny diesel. Oczywiście BMW :twisted:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego sobie odliczysz vat i dochowdowy :) a benzyny niesteyty nie , pojeździłem troche dislami i je bardzo polubiłem , moc od samego dołu - to coś fantastycznego zwłaszcza przy 3l motorkach i do tego o dziwo ma świetny dźwiek ten silnik :)

 

oczywiście rzecz gustu - wiadomo , inny lubią ryczące samochody ,

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzam sie

tez lubie dieselki a zwlaszcza 3.0d [szczegolnie na trasy] a juz najbardziej polatac touaregiem 5,0 tdi v10 mojoego staruszka :)

 

niestety kij ma dwa konce czytaj: turbiny/wtryski i inne dolegliwosci kosztuja w przsciwienstwie do benzynki ktora ma mniej rzeczy do psucia sie

 

ale tu juz wchodze na temat benzyna vs diesel :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ropa prawie nie śmierdzi :)

 

sorki Jakub ale mozesz pisać o zaltech benzyny w postach ich dotyczących - przynajmniej bedziesz miał pojęcie o czym mówisz a o dislu to co ty wiesz ?

 

tu był post o dislach wiec po co po raz kolejny zaczynasz bez sensu dyskusje i na siłe udawadnianie że benzyna jest super a disel be

 

wolisz jeździć na benzynie to jeździj , pisanie głupot typu "klekotom mówimy nie " już jednoznacznie mówi co sądzisz o tym - zauważ że wielu tego nie podziela i uszanuj to

 

po raz kolejny usłysze jaka benzyna ma niesamowite osiągi i jak to bije na głowe disla - rzeczywistość jest inna ,

 

jeździj na benzynie i ciesz się żę masz przewage nad dislami - do 3 biegu hehe , na miasto wystarczy

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dislu to co ty wiesz ?

 

Jeżdże Alfą JTD. To jest silnik, który był protoplastą tego co masz pod maską czyli common raila. Włosi wraz z inżynierami z firmy BOSCH stworzyli go w czasach kiedy BMW miało w ofercie cudo zwane TDS.

 

Moim marzeniem jest to aby wszyscy oprócz mnie jeździli dieslami. Będę miał tańszą benzynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co taki maly ten niuton ? :lol: Nie no serio daje mi to do myslenia skoro 320d 136 wychodza poi 370 nm a tu "tylko" 465 ? Myslalem ze 330d 184 po chipie spokojnie 500nm przekracza .

 

Z "iXem" jeszcze problemow nie ma ?

 

To ile teraz pali - trasa/miasto ?

 

M330d, jak vmax moze sie podniesc skoro jak mi sie wydaje 330d dokreca sie do konca obrotow na ostatnim biegu a przeciez chip nie przesuwa max obrotow ?

 

pozdr

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.