Skocz do zawartości

sprawdzenie nr VIN w E60

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam czy w bmw 520 d nr vin jest nabity w jednym miejscu czy w wielu chciałem sprawdzić przed kupnem
Opublikowano

Nr VIN to siedem ostatnich cyfr numeru nadwozia samochodu . Osoba sprzedająca samochód o ile nie ma nic do ukrycia poiwnna bez problemu Ci go podać. Udajesz sie do ASO podajesz nr vin i spiewaja ci calą historie samochodu za dopłatą oczywiście.

Jęsli samochód jest z Włoch , historii serwisowej nie da się sprawdzić.

 

Pozdrawiam i życze uddanego zakupu :)

Opublikowano
  • Autor
chodziło mi o to gdzie on jest nabity na samochodzie i czy w jednym miejscu pozdrawiam
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Nr VIN to siedem ostatnich cyfr numeru nadwozia samochodu . Osoba sprzedająca samochód o ile nie ma nic do ukrycia poiwnna bez problemu Ci go podać. Udajesz sie do ASO podajesz nr vin i spiewaja ci calą historie samochodu za dopłatą oczywiście.

Jęsli samochód jest z Włoch , historii serwisowej nie da się sprawdzić.

 

Pozdrawiam i życze uddanego zakupu :)

 

Hehehe.. to mu odpowiedziałeś. :? On o niebie, Ty o chlebie. Poza tym numer VIN to cały numer nadwozia a nie 7 ostatnich.

Opublikowano

Witaj!

 

u mnie w 530d jest nabity na prawym kielichu i z tego co wiem to tylko tam a chyba nie ma różnicy jaka pojemnosc.

 

pozdr

BMW - Radość z jazdy


http://i46.tinypic.com/161kd53.jpg

Opublikowano
  • Autor
jest na kielichu i tylko tam ju.z pytałem w servisie ale mimo wszystko wielkie dzięki pozdro :dance:
  • 2 lata później...
Opublikowano
mam pytanie jezeli mieszkam w uk to mozecie mi sprawdzic vin z czy to samo co z wlochem ?
Opublikowano
VIN nabity jest tylko na kielichu , w komorze silnika jest też tabliczka znamionowa na której tez powinien być VIN
Opublikowano
Nie wszystkie auta z Wloch nie maja histori serwisu,sprawdzalem kilka i mialy moj tez mial.Sprawdzenie w ASO jest bezplatne tylko warunek trzeba pofatygowac sie osobiscie.
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
Dlaczego auta z Włoch nie maja historii serwisowej?Słyszałem ze kierowcy sa tam do dupy,pewnie dlatego:)

Sprzedam bmw e36 http://tablica.pl/oferta/bmw-318i-e36-CID5-ID4w39t.html?action=show&id=66505631


...nawet gdy rodzinie twej łzy do oczu się cisną,przenigdy nie współpracuj z pi.......ą policja.....

  • 3 lata później...
Opublikowano
..

Edytowane przez malyjurek

Opublikowano
ooo takie czegoś jeszcze nie widziałem, to w Polsce takie rękodzieło?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Ale rzeźba.. :mrgreen: Może dzwon wstawiali i zamiast zamówić go w ASO z numerem VIN nabitym to wstawili używkę i przebili numery. To się na policję powinno zgłosić. :)

 

Jeżeli to stało się za granicą, to może auto miało przebijane numery i odzyskano jest po kradzieży. No ale to w takim wypadku powinny być papiery na tę rzeźbę. :)

Edytowane przez mmw

Opublikowano
no własnie w Polsce i nie wiem czy warto jechać bo mam 400km d przejechania. Właściciel mówi że tak było od początku, że numer jest nabity fabrycznie ale mi to nie wygląda na fabrycznie.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Do ASO trzeba się z tym problemem udać i tyle. Powinni mieć wszystko w systemie.
Opublikowano
kolego miałem kiedyś vw szatana z niemiec, taki nr vin xxxxxxxxxxxxxx był dla tego że samochód kiedyś był kradziony i musiał zostać nadany nowy nr, nie wiem dlaczego taką polityke mają
Opublikowano
Kupiłeś to auto? Na Twoim miejscu bym nie ryzykował z tak nabitymi numerami. Moje ma oryginalne numery a i tak ostatnio miałem przejścia z policją i prokuraturą bo "może pochodzić z nielegalnego źródła". Może w tym przypadku chcieli ją na Alpina przerobić? http://tylko-dla-orlow.com/publiczny/b10/slides/11.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.