Skocz do zawartości

ciech

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ciech odpowiedział(a) na ciech temat w E60, E61
    Wiem, ten z anglika jest za 220 zł, więc spora różnica. Pomału pasuje kompletować zestawik :D
  2. ciech odpowiedział(a) na viki temat w E60, E61
    Kupiłeś to auto? Na Twoim miejscu bym nie ryzykował z tak nabitymi numerami. Moje ma oryginalne numery a i tak ostatnio miałem przejścia z policją i prokuraturą bo "może pochodzić z nielegalnego źródła". Może w tym przypadku chcieli ją na Alpina przerobić? http://tylko-dla-orlow.com/publiczny/b10/slides/11.jpg
  3. ciech opublikował(a) temat w E60, E61
    :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: Witam, planuję w mojej e60 w najbliższym czasie zmienić navi business na CIC z polifta. Podoba mi się też wyświetlacz head-up, przy okazji zmiany navi można by go dołożyć. Znalazłem na allegro head-up z wersji angielskiej w dosyć atrakcyjnej cenie. Tutaj chciałbym zapytać bardziej ogarniętych w temacie, czy jest jakaś różnica w tych wyświetlaczach? Czy ten z "anglika" będzie działał po lewej stronie? Próbowałem sprawdzić w realoem numer części, ale na aukcji jest: 62309115962, w katalogu dla mojej wersji samochodu: 62309190871 a dla wersji angielskiej: 62309190872, więc nie wiele mi to powiedziało. Pozdro!
  4. Dzięki za info, muszę w takim razie w końcu się zmotywować i kompa wyposażyć w odpowiedni soft.
  5. Macie jakiś pomysł co może być u mnie? Padł mi akumulator, po podładowaniu go wywaliło błąd AS, po chwili jazdy błąd znikł ale kierownica jest lekko obrócona w lewo. Da się to jakoś "programowo" skorygować czy to fizyczna usterka?
  6. Ciesze się że mogłem pomóc :) BTW. tak z poprzedniego tematu, wrzucić Ci zdjęcie moich świateł do jazdy dziennej czy już wiesz jak to działa? A Mateusz nie ma już E60, teraz jest moja :)
  7. http://images65.fotosik.pl/249/f15e48ab8d6ca486.jpg Co do wyposażenia mojego auta, znajdziesz go w tym temacie: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=192279
  8. Doczekasz doczekasz! Jutro zrobię zdjęcie i je wrzucę.
  9. Jeśli Ci to coś pomoże, mogę zrobić zdjęcie skrzynki z bezpiecznikami u mnie. To są te bezpieczniki, które siedzą w schowku?
  10. Siwunie najlepsze :mrgreen: Reflektorów nie wymieniałem i z tego co wiem poprzedni właściciel też tego nie robił. Do jazdy dziennej automatycznie po odpaleniu zapalają mi się "długie", ringi i pazurki mogę włączyć dodatkowo. Jak na razie nie zauważyłem żeby parował któryś halogen, ale przypatrzę im się dokładniej i dam Ci znać jeśli coś będzie się z nim działo. Jaką masz wersję navi w swojej? Masz w schowku, po prawej stronie jakiś przycisk? Zauważyłem u siebie klapkę za którą jest wtyczka tylko nie wiem do czego.
  11. Może trochę naiwnie myślę, ale czy tych lusterek nie dało by się okleić jaką okleiną? U mnie łuny są ładnie widoczne dopiero gdy na zewnątrz jest całkowicie ciemno, czyli jak stoję w garażu albo jadę nieoświetloną drogą.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.