Skocz do zawartości

Brak mocy na benzynie, gaśnie na gazie... (II gen.)


amigo-s

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialem niestety LPG u siebie ale go zdemontowalem juz dawno jednak pozostal parownik i elektryka. Ostatnio chcialem wyrzucic ta centralke tego gazu bo mnie wkurza samym swym istnieniem. Pytanie mam jak oni to podlaczyli? mialem gaz II gen. Dam rade sam to usunac z samochodu? Czy lepiej podjechac do fachury?
Magia trzech liter - BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amigos!najpierw wymien te czesci ktore wykazal ci komp ale po tym musisz zresetowac kompa zeby ci to wszystko zaskoczylo bo inaczej nic sie nie zmieni.ja mialem cos takiego brak mocy ,jak zapalilem silnik to pracowal bardzo nierowno i smierdzialo bezyna,gdy ruszalem to mulil mi sie na maksa.jezeli masz niesprawna przeplywke i sondy to nie pojedziesz chocbys klekal przed niunia,ale najwarzniejsze jest jeszcze to zebys przeplywke mial od takiego silnika jak masz czyli jak 3.0 to od 3.0 jak od3.5 to 3.5itd...

jezeli bedziesz potrzebowal jeszcze pomocy daj znac na pw podam ci moj nr.tel. i cos razem poradzimy.

pozdro z WRC!!!

moderatorzy dajcie wklejic fotke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwarzniejsze jest jeszcze to zebys przeplywke mial od takiego silnika jak masz czyli jak 3.0 to od 3.0 jak od3.5 to 3.5itd...

 

w 3.0 i w 3.5 jest taka sama przepływka

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam przepływomierz i sondę :), mam nadzieję, że znajdę w poniedziałek chwilkę i pojadę gdzieś to zamontować...

 

 

Tylko jeszcze jedna sprawa, ten czujnik mnie męczy o którym wspominałem wcześniej...

Bo właśnie jak byłem na kompie to pokazało uszkodzony przepływomierz, sondę i czujnik temperatury zasysanego powietrza czy jakoś tak...:/

 

Wiecie o jaki to czujnik może chodzić? szukałem na allegro i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam kodu błędu, ani angielskiej nazwy...

I to był raczej czujnik będący częścią układu paliwowego...

 

A tak przy okazji co do diagnostyki BMW to taki programik wystarczy do tego:

http://motoallegro.pl/item463211305_interfejs_opel_97_2004_bmw_87_2004_vag_92_2004.html

albo taki:

http://motoallegro.pl/item462659477_hitinterfejs_do_bmw_87_04_carsoft_6_5_inpa_ediabas.html

??

I co jeszcze do tego jest potrzebne, jakiś program czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.