Skocz do zawartości

Wymiana tarcz i klocków. Jaki zestaw do mocnego auta?


Comret

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę powiedzieć tylko o zestawie który założyłem.

 

Jestem zadowolony ze skuteczności, klocki nie pylą tak jak ATE.

Nic się jeszcze nie pogięło i mam nadzieję, że tak zostanie.

a duzo przejechałeś??

jakie koszty przyjemnosci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to reasumując

ktore byscie wybrali

trw lukas tarcze i klocki

ate tarcze i klocki

tarcze brembo + klocki ferrodo

??

mowie o wersjach standardowych

 

 

 

po prostu z tego co tu piszecie jednak nie ma zdecydowanych chyba faworytow

nie wspominajac o orgyginalach

 

Nie polecam tracz TRW ani ATE. Brembo są godne polecenia. Ale najbardziej z doświadczenia polecam tarcze Zimmermann i klocki Jurid lub Pagid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam E-39 3.0 kombi .Bardzo długo zastanawiełem sie nad klockami i tarczami. czytalem ze jedne sie krzywia itp itd. Szukalem po wszystkich forach. Wybrałem w końcu komplet TAROX . Jest to firma specjalizujaca sie w Subaru Imprezie.Wybrałem nacinane F2000, sa rewelacyjne!!!! Ale cena za komplet prawie 2000 zł, i około 3 tygodni trzeba czekac. Myślelem jeszcze nad BLACK DIAMOND ale podobno maja jakies mikropęknięcia, a o TAROX-ach nie słyszałem zlego słowa.pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tracz TRW ani ATE. Brembo są godne polecenia. Ale najbardziej z doświadczenia polecam tarcze Zimmermann i klocki Jurid lub Pagid.

jednak po konsultacji z mechanikiem zaryzykuje te trw choc wiem ze moga byc gorsze niz brembo, ale ma uklad z tąfirma że reklamacje uwzgledniaja bez problemu

jesli bedzie kicha po paru tysiacach wymienie je na brembo

no i tym razem przypilnuje ich zeby przylozyli sie do zakladania i wszystko oczyscili jak nalezy, bo czuje ze poprzednio przez zle zalozenie pzod i tyl mi sie pokrzywil juz po przebiegu tysiaca km

Witam. Posiadam E-39 3.0 kombi .Bardzo długo zastanawiełem sie nad klockami i tarczami. czytalem ze jedne sie krzywia itp itd. Szukalem po wszystkich forach. Wybrałem w końcu komplet TAROX . Jest to firma specjalizujaca sie w Subaru Imprezie.Wybrałem nacinane F2000, sa rewelacyjne!!!! Ale cena za komplet prawie 2000 zł, i około 3 tygodni trzeba czekac. Myślelem jeszcze nad BLACK DIAMOND ale podobno maja jakies mikropęknięcia, a o TAROX-ach nie słyszałem zlego słowa.pozdrawiam.

nie no takiej kasy nie chce wywalac, bo samochod i tak bede w tym roku jeszcze jak sie uda sprzedac:)

za ok 2 tysiace to juz dla pewnosci wszedl bym w oryginalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.