Skocz do zawartości

Za wysoka temperatura!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mam gorący problem. Moja E32 na postoju ma za wysoką temperaturę. Wskazówka na wskaźniku dochodzi za następną białą kreskę za środkiem skali. Dopiero wtedy skleja się wisko tak aż go słychać. Czyżby to była jego wina? Czy nie zapóźno się skleja? Chciałem dodać że uszczelka pod głowicą, płyn w chłodnicy i czujnik temp. są nowe. W trakcie jazdy ten problem nie występuje, a wskazówka stoi na środku skali. Może ktoś miał podobny problem?

Pozdrawiam wszystkich właścicieli Monachijskiego śmigła!

images?q=tbn:ANd9GcTmIl0TjfLac0DKzvrvVkW5vbYa-L8NnaKQ6MwRmjiNpsCR58FF
Opublikowano
A układ jest porządnie odpowietrzony??

Bądź miły dla ludzi kiedy pniesz się w górę,

bo możesz ich spotkać kiedy będziesz spadał w dół...

Opublikowano
  • Autor

Odpowietrzony jest super, nawet z 10 razy ale zawsze tylko leci płyn z odpowietrznika.

Pozdrowienia!

images?q=tbn:ANd9GcTmIl0TjfLac0DKzvrvVkW5vbYa-L8NnaKQ6MwRmjiNpsCR58FF
Opublikowano
To w takim razie wisko jest na wykończeniu.A może termostat za późno otwiera ale skoro mówisz że to tylko na postoju wiec raczej wisko.
Opublikowano
  • Członkowie klubu
Dla pewności sprawdź jeszcze pompę!!

UIHZ9556.JPG

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie! Według mnie jagby pompa nawalała to przede wszystkim grzał by się w trakcie jazdy. Czy może mi ktoś jeszcze odpowiedzieć czy wisko zaczyna się sklejać stopniowo czy tylko przy jednej temperaturze?

Z góry wielkie dzięki!

images?q=tbn:ANd9GcTmIl0TjfLac0DKzvrvVkW5vbYa-L8NnaKQ6MwRmjiNpsCR58FF
Opublikowano
........ Czy może mi ktoś jeszcze odpowiedzieć czy wisko zaczyna się sklejać stopniowo czy tylko przy jednej temperaturze?

Z góry wielkie dzięki!

 

visko powinno sklejac sie stopniowo ze wzrostem temperatury silnika :!: ,na zimnym silniku powinno sie krecic wolno i nie powinno znacznie przyspieszac przy dodaniu gazu a na cieplym kreci sie juz szybko i prawie rowno z predkoscia silnika ,tak mniej wiecej ,gdzies czytalem ze na zimnym silniku powinno sie dac zatrzymac reka ale ja bym tego wlasnorecznie nie sprawdzal co by miec cale paluszki :) ,aczkolwiek jezeli sie stoi w korku dluzsza chwile przy wyzszej temperaturze na zewnatrz temp silnika chyba moze wzrosnac na krotka chwile dopoki termostat sie calkowicie nie otworzy i visko nie wkroczy do akcji na pelnych obrotach :think: a co Wy o tym myslicie :?:

BMW nie dla idiotów :naughty: :diabel_smiech: , LPG :naughty:
Opublikowano
  • Autor
Dexter21,przyjacielu!Jesteś WIELKI!Dzieki za zrozumienie mojego problemu.Ja miesiąc temu wymieniałem uszczelkę pod głowicą[nikomu nie życze] to teraz temperatury sie boję.Nie lubię jak ta wskazówka idzie do góry.To już wolę jak z paliwa spada w dół. pozdrawiam! :hand:
images?q=tbn:ANd9GcTmIl0TjfLac0DKzvrvVkW5vbYa-L8NnaKQ6MwRmjiNpsCR58FF
Opublikowano

Ja jak stoje w korku to temperatura się nie podnosi dalej niż połowa. Jeżdże troche po warszawie i według mnie nie powinna się temp podnosić. Fakt że wisko się załącza w pełni na 3/4 temp (choć wskazania zależą od czujnika)

Wcześniej jeżdziłem E-32 i tak samo miałem temp trzymała się na pół skali

...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.