Skocz do zawartości

Co to za kontrolka


adas82

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o kontrolkę pomiedzy predkościomierzem a obrotomierzem sa dwa autka i info dot. trakcji

Lampki kontrolne:

- autmoatyczna kontrola trakcji stabilność plus trakcja ASC+T/ dynamiczna kontrola stabilności

- regulacja poziomu zawieszenia nie jest aktywna

 

Nic wiecej w instrukcji nie znalazłem

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj pojawiła mi sie na liczniku tak kontrolka dwa samochody jeden za drugim nie wiem co to zanczy a nie mogę tego znaleść. Dzieki za pomoc

 

 

Nie pamietam dokladnie ale temat juz byl kiedys poruszany i ta kontrolka z dwoma samochodami informuje o korkach na drodze o ile posiadasz GPS seryjny (przynajmniej tak mi sie wydaje bo nie pamietamdokladnie)

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś!! ta kontrolka z dwoma samochodami informuje cie o korkach na drodze i nie ma nic wspolnego z kontrolą trakcji ani zawieszeniem nivo!!!!! kolega brokat troche zamieszał tu piszac o kontrolkach od ASC i Nivo a to nie chodzi o te kontrolki!! Bo od trakcji jest wykrzyknik w kółeczku a od nivo strzałki w obwódce samochodu
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś!! ta kontrolka z dwoma samochodami informuje cie o korkach na drodze i nie ma nic wspolnego z kontrolą trakcji ani zawieszeniem nivo!!!!! kolega brokat troche zamieszał tu piszac o kontrolkach od ASC i Nivo a to nie chodzi o te kontrolki!! Bo od trakcji jest wykrzyknik w kółeczku a od nivo strzałki w obwódce samochodu

 

Witaj, jakbys uważnie przeczytał moją odpowiedz to byś nie pisł że zamieszałem napisalem wyraznie ..."JEŻELI CHODZI O KONTROLKĘ POMIĘDZY PRĘDKOŚCIOMIERZEM A OBROTOMIERZEM...." przejrzałem jeszcze raz instrukcje obsługi i nic nie pisze o korkach o których tutaj wspominasz, może mam jakąś trefną instrukcję bo to wydanie z 2003 roku, a może ja się mylę?

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja też mam instrukcje do e39 i znalazłem jeszcze jedną na internecie, mam też niemiecką książkę obsługi auta, w instrukcji którą obaj mamy jest to wyjaśnienie kontrolki nr 11 zgodne z tym co piszesz,jednak ten znaczek który jest opisany w instrukcji wygląda jak trójkąt awaryjny i znajduje się na środku pola informacyjnego po jego lewej stronie znajduje się kontrolka której szukam a po prawej kontrolka ze strzałką skierowaną w gorę która oznacza problemy z niwo. Jadę dzisiaj do serwisu wszystko się wyjaśni. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jakbys uważnie przeczytał moją odpowiedz to byś nie pisł że zamieszałem napisalem wyraznie ..."JEŻELI CHODZI O KONTROLKĘ POMIĘDZY PRĘDKOŚCIOMIERZEM A OBROTOMIERZEM...." przejrzałem jeszcze raz instrukcje obsługi i nic nie pisze o korkach o których tutaj wspominasz, może mam jakąś trefną instrukcję bo to wydanie z 2003 roku, a może ja się mylę?

 

No to jeśli możesz to proszę oświeć mnie w którym miejscu znajduje się ta kontrolka o której tu tyle piszemy???? pzdr

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jakbys uważnie przeczytał moją odpowiedz to byś nie pisł że zamieszałem napisalem wyraznie ..."JEŻELI CHODZI O KONTROLKĘ POMIĘDZY PRĘDKOŚCIOMIERZEM A OBROTOMIERZEM...." przejrzałem jeszcze raz instrukcje obsługi i nic nie pisze o korkach o których tutaj wspominasz, może mam jakąś trefną instrukcję bo to wydanie z 2003 roku, a może ja się mylę?

 

No to jeśli możesz to proszę oświeć mnie w którym miejscu znajduje się ta kontrolka o której tu tyle piszemy???? pzdr

 

Zapytalem sie czy chodzi o tą konkretna kontrolke z nivo i asc, ponieważ tej o której pisze adas82 nie potrafię znaleść - może Arecki ma racje :) że to z tempomatu

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jakbys uważnie przeczytał moją odpowiedz to byś nie pisł że zamieszałem napisalem wyraznie ..."JEŻELI CHODZI O KONTROLKĘ POMIĘDZY PRĘDKOŚCIOMIERZEM A OBROTOMIERZEM...." przejrzałem jeszcze raz instrukcje obsługi i nic nie pisze o korkach o których tutaj wspominasz, może mam jakąś trefną instrukcję bo to wydanie z 2003 roku, a może ja się mylę?

 

Tak chodzi mi o kontrolkę pomiędzy prędkościomierzem i obrotomierzem, w tym dokładnie miejscu co jest kontrolka od kontroli trakcji, kontrola trakcji działa i mogę włączyć i wyłączyć sprawdziłem na drodze i kontrola trakcji jest sprawna. Te dwa autka są po lewej stronie kontrolki od trakcji, w instrukcji jej nie ma. Pozdrawiam i dziki za zaangażowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie coś takiego mam z przodu może to to się zepsuło. Chyba będzie drogie ale jakoś nigdy tego nie wykorzystałem bo nie wiedziałem że mam.:) Chcę zrobić reset komputera OBC wejść w test 21 i zrobić restart czy to może coś dać czy lepiej nie ruszać tego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.