Skocz do zawartości

WYMIANA SILNIKA


greg384

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj moj sasiad przekladal 2.0 m50 z e34 do e36, oczywiscie poza roznicami w misie i smoku nie bylo problemow, gdyby nie to ze przy montazu uszkodzil sie (nie mechanicznie) czujnik obrotow walu korbowego i auto nie zapalilo. meczylismy do 1 w nocy. i tak dobrze ze mielismy sprzet diagnostyczny i internet i ludzi ktorych mozna zapytac o to i owo, bez tego ani rusz.

 

to tylko przyklad, problemow moze byc tysiace , jak chocby brak narzedzi, pomocnika itd. czasem pol dnia jezdzi sie za 1 nasadka zeby odkrecic np rozrusznik.

 

skoro pytasz o takie rzeczy sadze ze nie powinienes sie zabierac za przekladke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sa jakies problemy przy wymianie silnika chce to robic sam ,bo mechanik chce 600zl :twisted: na co mam zwracac uwage aby bylo wszystko ok :8)

 

 

Jak Cię będą zęby boleć to wejdziesz na forum stomatologiczne i zapytasz jak założyć plombe bo dentysta chce 150 zł?

 

Daj zarobić mechanikowi jak sam nie wiesz co i jak bo inaczej tylko sobie problemów w aucie narobisz.

http://gratyzchaty.pl -Giełda Darmowych Przedmiotów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mają rację postąp rozsądnie i oddaj do kogos kto robi to na codzien, względnie robił juz to pare razy i wie jak to w BMW jest. Ja na Twoim miejscu postapiłbym własnie tak. Jesli nie robiłeś tego wczesniej i nie masz pojęcia daj spokój, ale dobrym wyjściem byłoby pomóc mechanikowi tzn. poprosic czy nie moglbys asystowac przy robocie, podejrzałbys to i owo i jednak pańskie oko ..... wiadomo, dopilnujesz zeby wszystko było dokrecone wyczyszczone itp i nauczysz sie czegos. Czlowiek uczy sie cale zycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wsparcie chlopaki hehe dzis juz sciaglem silnik z niemiec i jutro sam zaczynam rozbierac moja BUNIE. DAM RADE TAK MYSLE :modlitwa: ZOBACZYMY ......NAPEWNO NIE ZROBIE TEGO W JEDEN DZIEN ...........DAJE SOBIE TRZY NA TO.......... JUTRO CZEKA MNIE WYMIANA PASKA ROZRZADU :duh: OBY WSZYSTKO SIE UDALO :lol: POZDRAWIAM SERDECZNIE I DZIEKI ZA ODP :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam! Napisze Ci tak bierz sie za robote i zycze powodzenia. Ja nie jestem mechanikiem i silnki wymienilem z kumplem kyory tez jest zielony. Poznaczylem tylko kostki, wszystkie przewody i udalo sie.Mialem tylko problem z odpowietrzeniem ukladu chlodzenia. ale znalazlem w internecie. Tylko pilnuj zeby nikt nie nadepnal ci na sprzeglo przy wyjetym silniku.Pozdrawiam i zycze powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.