Witam! Napisze Ci tak bierz sie za robote i zycze powodzenia. Ja nie jestem mechanikiem i silnki wymienilem z kumplem kyory tez jest zielony. Poznaczylem tylko kostki, wszystkie przewody i udalo sie.Mialem tylko problem z odpowietrzeniem ukladu chlodzenia. ale znalazlem w internecie. Tylko pilnuj zeby nikt nie nadepnal ci na sprzeglo przy wyjetym silniku.Pozdrawiam i zycze powodzenia