Skocz do zawartości

POWAZNY PROBLEM Z ODPALENIEM E32 730 manual z LPG


mankibmw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam Problem z odpaleniem samochodu na benzynie wogole niepali a na gazie jak odpali to bardzo strzela co moze byc za przyczyna ?

 

wymieniłem juz : swiece, kable, palec, popmpe paliwową, i dalej nic :(

 

Mechanik powiedział ze to padniety silnik ale ja w to niewierze ;/

 

PROSZE O POMOC !!!! Bo Szkoda mi złomowac tego auta bo jest ładnie utrzymane !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Jeszcze 730 full opja ALE TEJ MI SZKODA DORADZCIE CO MOGE ZROBIC I CZY SA JAKIES SKUPY BMW !!!! NAWET ZA 2TYS BYM ODDAŁ !!!

 

To hasło "FUL OPCJA" to chyba troche na wyros, bo każda bunia miała indywidualne wyposażenie, i zawsze coś znajdzie czego nie ma a w innej jest.

 

A co do tego auta, to kolega ma walniętą głowice, a i przepływka jest po ostrym "druciarstwie", więc nie dziwota że nie pali. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE TEJ MI SZKODA I NAWET ZA 2TYS BYM ODDAŁ !!!

 

mysle ze to jest kwintesensja twojej pasji wzgledem bmw, ktora na dodatek eksponujesz na forum :duh:

 

szukaj dalej skupu bmw, moze znajdziesz, a tymczasem moze odpowiednia propozycja bedzie dla ciebie lanos, wzglednie tico, rzecz jasna w full opcji tj z pokrowcami na fotele i kostka zapachowa... one nie maja problemow z odpalaniem, zdecydowanie lepsza sprawa niz bmw :liar:

...

http://images.google.pl/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.after-hours-japan.com/forum/download/file.php%3Favatar%3D2927_1256015996.jpg&usg=AFQjCNHOPvQjuY6a3NonAqZpEu-c86ARiw w benzynie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skupy to sa starych puszek, a nie BMW.

Jezeli nie masz czasu/ochoty/sily naprawiac samochodu, to wystaw go na Allegro i opisz dokladnie usterke, albo wybierz sie na najblizszy szrot i go tam sprzedaj.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.