Skocz do zawartości

pomoc w zakupie bmw bardzo nim trzesie


sebapolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w poniedzialek mam kupic bmw 320D 2001r 150 kM automat kombi, po odpaleniu i jak stoi to strasznie nim telepie zwlaszcza jak drzwi sa otwarte to widac jak cale chodza. Podczas jazdy nie czuc juz tego. Co to moze byc. Ma przejechane niecale 220000. Nie wiem czy go kupowac cena 26000 pln do rejestracji. Mam polo diesla 300000 km i tak nie trzesie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być wiele powodów,

może któryś cylinder nie chodzi równo albo za niskie obroty, czy po przełączeniu na luz działo się to samo,

może gdzieś jakieś druciarstwo z układem wydechowym typu wywalenie elastycznego łącznika itp. Właściciel gra głupa i mówi że tak było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobacz jeszcze inną 320d i sprawdź czy jest też taka sama sytuacja. Jak nie ma to znaczy że coś jest nie tak.

PS. Podziwiam ludzi którzy po obejrzeniu 1 samochodu już go kupują.

 

Dzięki za pozdrowienia :)

 

A dla autora tematu - stopka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że diesel trzęsie po sporym przebiegu to dość normalne. Ten co chcesz kupić (2001 320d od handlarza ściemniacza) pewnie bliżej ma do pół miliona niż tych 220tyś. Ja bym radził jechać na dobry przegląd do mechanika jak sam nie czujesz się na siłach żeby określić stan auta. Mogą być wymęczone poduszki pod silnikiem lub skrzynią, mogą być wielkie luzy w układzie przeniesienia napędu i to wał tak wali, możliwości jest sporo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciciel mowi, ze tego nie zauwazyl i to normalne.

 

:mad2: :clap: :mad2:

może dla niego bo dla mnie to nie jest normalne a przecież mam taki sam model :twisted2: zresztą w tej cenie do opłat to i tak nie jest żle , porównaj ceny na mobile.de i sam zobaczysz , te modele 150 konne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.