Skocz do zawartości

Problem z wyposażeniem w 530d


Radexx

Rekomendowane odpowiedzi

witam , kupiłem 530 '03 ,pojechałem do serwisu zeby jakos odpalic telefon i navi a tam koles powiedzial ze nie ma telelfonu - koszt wgrania 4 tys netto :jawdrop: ,nie ma navi - tutaj ok 5,5 tys netto :duh: , czy wiecie kto i gdzie zrobi to "troche" taniej :worried: ?? jestem z Pomorza ,dzieki pozdrowienia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie indziej to mogą spieprzyć, a w koszty wchodzi niewątpliwie instalowany brakujący sprzęt. Zresztą ciekawe kto się tego podejmie poza ASO i jakie da gwarancje sukcesu bez zniszczenia rozmaitych głównie niewidocznych dla właściciela elementów samochodu. Kupiłeś model bez tel. i nawigacji, więc widocznie tak chciałeś. Dokładanie wyposażenia w E60 jest kłopotliwe a niekiedy zupełnie nieopłacalne.
PawełH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiej dokupić porządną navi przenośną? Te z najwyższej półki kosztują jakieś 2 tysiące pln i oczywiście mają wbudowany moduł bluetooth...
Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz sporobowac kupic caly zestaw jaki jest potrzebny do doposazenia i znalesc elektronika ktory ci to wgra. ale pamietaj ze nie dosc ze moze mu to sie nie udac to jeszcze podczas wgrywania nowego wyposazenia moga pasc ci inne urzadenia elektroniczne wystepujace w twoim aucie

 

takze to taki toto lotek nie ma 100% gwarancji ze caly proces sie uda !

 

kazdy kumaty elektronik sie tego podejmnie ale wczesniej ci powie ze na twoja odpowiedzialnosc .

Raz BMW / / / Zawsze BMW http://img528.imageshack.us/img528/4160/motorsporticon0ms.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a z e38, e39, e46 takiego problemu nie było ...

Wystarczyło kupić części i podłączyć jak trzeba ... A teraz tylko ASO, które z dużym stopniem prawdopodobieństwa będzie samochód trzymać 2 tygodnie i w tym okresie 1000 razy kontaktować się z technikami z Monachium.

 

Nie ma co ... jak już kupować nowy model BMW to tylko z satysfakcjonującym wyposażeniem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Też uważam, że szkoda kasy. Nawigacja w BMW i tak nie jest ideałem, więc lepiej jednak sobie sprawić przenośną i wgrać co się chce, a telefon to już w ogóle nie jest jakiś problem i kupując E60 nie będzie mnie to w ogóle interesowało czy go mam czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.