Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany zakupem assistance ADAC.

Poczytalem troche o roznych assistance i jest to jedna z niewielu firm ktora w razie 'W' sciagnie na lawecie samochod do kraju (jesli nie uda sie go naprawic na miejscu).

Czy ktos z Was posiada takie ubezpieczenie?

Jak je wykupic?

Niestety strona www.adac.de jest praktycznie w calosci po niemiecku i nie moge znalezc przedstawiciela w PL.

528iA Touring pali srednio:

http://images.spritmonitor.de/166705_5.png LPG/Pb95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mieszka w niemczech (ma tez niemiecki paszport) i sie zapisal.

 

To nie ubezpieczenie/assistance tylko jakies czlonkostwo w ADAC.

 

Tez go mecze aby zbadal sprawe jak to z zapisami jest - w sensie czy ja tez moge.

 

Jak bede mial jakiego newsa to zapodam

---------------------------------------------

Stereo install build progress - 40% (jest plan, kable leza, wzmaki wisza, sub juz gra, radio siedzi, slupki maja ksztalt, tweetery graja...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem na astronie ADAC fragment po angielsku

 

znalazlem na sieci nawet kontakt :

061 831 98 88 do ADAC Polska,

chociaz to troche dziwne bo na ich stronie nie ma info o siedzibie w Polsce, porozmawialem z kobieta poprosila o dane adresowe i mowi ze formularze przyjda poczta z centrali ADAC, pozniej trzeba oplacic skladke przlewem na konto ADAC i juz,

hmm brzmi interesujaca, z tym ze to jest assistance na kierowce, a nie na samochod, czyli mozesz prowadzic rozna auta i jak sie cos stanie to dzownisz, podobno dziala w calej europie i na infolini mozna sie dogadac po angielsku - zobaczymy, ja bede probowal wykupic czlonkostwo

528iA Touring pali srednio:

http://images.spritmonitor.de/166705_5.png LPG/Pb95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio jak byłem w Niemczech proponowała mi babka z ADAC taki "ubezpieczenie" na całą Europę za 78 euro. Holowanie za darmo w całej europie, udział w kosztach napraw itp. Rozmawiałem też ze znajomą co ma takie coś i mówiła że serio jak wymieniali silnik w aucie to pokryli 50% kosztów, więc chyba warto. Aha mówiła też jeszcze że ktoś z jej rodziny przyjechał do Niemiec i auto mu się zepsóło na autostradzie a że ma assistanc w AXA i tam jest za darmo holowanie zadzwonił po hol, a że w Niemczech odrazu łączy z ADAC (no chyba że się zna jakiegoś prywatnego) to przyjechał gość popatrzył na to assistanc i odjechał bo powiedział że oni nie uznają assistanc AXA :)

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.