Skocz do zawartości

Amortyzatory przód wymiana - doradzcie czy dobry wybór


wolf997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wieć niestety muszę zmienić przednie amortyzatory w moim autku po prostu prawy ma wyciek i gwałtownie spadła siła tłumienia , wybór padł na Bilstein B4 czy to dobry wybór ?? cena na allegro ok 400 zł z odbojami czy mam szukać dalej czy one są ok ??

 

Jeszcze jedno czy były rożne wersje czy tylko jedna ??

autko E36 318 TDS 97-98 rok

 

pozdrawiam

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Bilstein, Bilstein i jeszcze raz Bilstein. To jest naprawde bardzo dobra marka. Pracuje w branży motoryzacyjnej i jak dotąd a pracuje dwa lata spotkałem sie tylko z jedną reklamacją tej marki i to z winy klienta który postanowił wymienić jeden amor :D :D :D :duh: Więc nie zastanawiaj sie nad tym czy to dobry wybór bo napewno bedziesz zadowolony.

PS dla Twojego rocznika to bodajże są VNE-4419 i VNE-4420

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam! Skoro firma BMW doszła do wniosku że warto je montować na pierwszy wsad to niech tak zostanie. Ja kupiłem swoją Betty z zamontowanymi Kayabami niby jeszcze na gwarancji były przejechały może jakieś 20 tys i poddały sie polskim drogom. Postanowiłem sobie tyłka nie zawracać i wstawiłem Bilsteina i jestem bardzo zadowolony!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sami widzicie Bilstein to uznana marka tak samo jak Textar w przypadku klocków i tarcz. Jakbyście mieli jakieś problemy co do kupna czy coś zapraszam do siebie napewno coś utargujemy,

A po ile takie Bilsteiny u Ciebie do E30 M40 318i (tzw. wąska laga)? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.