Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

ja mam aktualnie wgrany ten soft:

 

NAV_SW_yaza1969 - http://rapidshare.com/files/404949261/N ... 1.rar.html

http://rapidshare.com/files/404947226/N ... 2.rar.html

 

wgraj i daj znać co się dzieje.

Poznasz głupiego po czynach jego.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypaliłem właśnie soft do MK4 od kolegi dareckx1 z jednego z wcześniejszych postów. Zastanawia mnie taki szczegół, że po wypaleniu obrazu na płytę są tam katalogi MK2C, MK2M, MK3, ale nie ma MK4

 

To mój pierwszy upgrade soft, a więc jestem trochę okichany ;)

Masz problem z DLR? Pisz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypaliłem właśnie soft do MK4 od kolegi dareckx1 z jednego z wcześniejszych postów. Zastanawia mnie taki szczegół, że po wypaleniu obrazu na płytę są tam katalogi MK2C, MK2M, MK3, ale nie ma MK4

 

To mój pierwszy upgrade soft, a więc jestem trochę okichany ;)

 

 

Nie przejmuj się katalogami. To nie ma znaczenia. :) Dobrze, że nie ma katalogu czernobyl

Poznasz głupiego po czynach jego.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo słyszałem że można to jakoś przestroić. A da się coś w tym odtworzyć poza mapą ?

 

Niestety nic więcej poza mapami. Jeżeli masz moduł video ( srebrna skrzynka w lewym boczku w bagażniku ) to tam możesz podłączyć jakiś odtwarzacz DVD i to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem czytnik dvd od e46 monochom i zamontowałem go do e39(wcześniej miałem mk3 i wgrałem sofcik z tego forum dzięki uprzejmości kolegów i wszystko śmigało super) i jest szary ekran. Próbowałem wgrywać najnowsze softy i nic nie chce wczytywać, nawet nie zaczyna sie instalować.Myślicie ze jest uszkodzony czytnik lub laser??? Pomóżcie help
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kilku dni jestem dumnym posiadaczem e46 z MK4 z 2005 r, ale z małą monochromatyczną navi. Mój problem jest zapewne banalny, ale jakoś nie mogę znaleźć rozwiązania. Próbowałem różnych map i softów. W tej chwili korzystam z mapki którą podał dareckx1, wgrałem soft http://rapidshare.com/files/405564440/NAV_SW-yaza.rar. Wszystko pięknie śmiga. Niestety z jednym wyjątkiem. Nie działają ostrzeżenia o fotoradarach. W punktach "poi" też się nie pokazują. Szukałem we wszystkich kategoriach nie będąc pewnym czy powinna pojawić się dla nich oddzielna. Niestety nic. Zaczynam już wątpić czy ostrzeganie o fotoradarach jest w ogóle możliwe w tej małej navi. Jeśli jest proszę o podpowiedź, czego nie robię albo robię niewłasciwie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to jest z tą monochromatyczną mk4 ale jeśli chodzi o mapkę, której podałem Ci link i ten soft co dostałeś od Dareckiego to u mnie wszystko śmiga. Sprawdź może pomoże, a może wypowie się ktoś kto ma taką navi? :?:
Poznasz głupiego po czynach jego.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wyświetla ikonek. Przypominam, że mam małą navi strzałkową i nigdzie w ustawieniach nie mogę znaleźć takiej opcji.

 

 

Najlepiej żeby wypowiedział się ktoś, kto takową posiada. Napisz na PW do kogoś z tego tematu: viewtopic.php?f=91&t=132727&hilit=monochrom

Poznasz głupiego po czynach jego.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.