Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, pytanko mam bo już się pogubiłem czytając ten temat. Chcę mieć polskiego lektora i polski język. Czyli ściągam soft (NAV_SW-yaza) wgrywam wg instrukcji i wkładam płytę z mapą i się ciesze że działa? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mam czytnik mk3 z land-rovera , działa bez problemu w e38 , chciałem go spolszczyć i nie daje rady żaden soft , próbowałem downgrade v22,1 v25 v30 v27 nie działają , jakieś pomysły ? mam zgrany soft z Land rovera jakby co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzgledu na to, ze sam juz nie daje rady proszę o jakieś rady. Nagrywałem różne rzeczy i nic z tego nie wychodzi, wgrałem jakiś soft z polskimi napisami i po tej zmianie nie dzialaja nawet płyty orginalne. Mam nawigację VDO Dayton PC5400/00 widoczną na zdjęciu:

http://img89.imageshack.us/img89/2139/88121093.jpg

 

i czytnik:

http://img856.imageshack.us/img856/4651/17331296.jpg

 

Proszę o jakieś rady i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywala komunikat że mam wsadzić prawidłową płytę , soft oryginalny z rovera się wgrywa bezproblemu .

Obecnie mam wgrany SW 3-1/32 język niemiecki i francuski

 

Zapytaj memberlist.php?mode=viewprofile&u=11089

 

Coś już było o tych czytnikach z LR ale nie pamiętam jak to się skończyło .Nie wiem czy tam fleszowania nie trzeba zrobić aby zadziałało :wink:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, która mapka jest dokładniejsza na polskę w MK4?? High czy VDO??

High na pewno ma całą europę i jest na dvd, a VDO parę krajów wokoło i na CD.. W e65 jest konieczna aktualizacja navi aby HIGH na 2013 poszła??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam mam pytanie czy soft od yaza moge wgrac do swojej mk4?? jezyki do wyboru aktualnie to angielski niemiecki i francuski. jestem swiadomy tego ze ta informacja moze byc zawarta w tym temzcie ale przeszukanie 112 stron troszke zajmie wiec licze na wasza pomoc z gory dzieki. i jeszcze tylko jedno pytanko czy przy wgrywaniu softu kluczyk ma byc w pozycji pierwszej czy ma byc wlaczony zaplon bo znalazlem dwie rozne informacje. jeszcze raz z gory dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Moja przygoda z softem zaczęła się gdy sobie sam inpą wykasowałem soft w swoim e39 mk3 16/9. Po przeczytaniu całego tematu i tak nie mogłem nic wgrać, przerobiłem atari, martwego czytnika itd. Dopiero po wywołaniu w inpie polecenia wgraniu softa (shift +f7) wgrałem v27 od Yaza. No ale mam kolejny problem, język usa i hiszpański. Może ktoś podpowie u kogo znajdę soft z językiem gb i d? Chciałem wgrać v17 czy v21, jednak po rozpakowaniu mam dwa obrazy do nagrania, program imgburn od razu wywala błąd przed nagraniem, drugi w czasie weryfikacji, nie odważyłem się włożyć tych płyt (sony) do czytnika. Jak nagrać te softy? Czy istnieje może jakiś v27 z językami gb i d? Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam czytających.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.