Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie. Witam sie tu ze wszystkimi i od razu najlepszego w nowym roku :D (nie trafiłem na dział pt. przywitanie)

Jeżdżę Rnage Rover'em z 2001r. tak wiem ze w regulaminie jest punkt o skupianiu sie na marce BMW ale... to dosc bliźniacze marki zwłaszcza obecnie.

Juz w tamtych latach kozystaly z tych samych rozwiazan np silnik jest BMW 2,5 TDS i wlasnie navi tez jest z BMW lecz z lekkimi róznicami.

Moja navi wyglada tak:

http://imageshack.us/a/img823/4439/20110823124018.jpg

http://imageshack.us/a/img850/5836/dsc0183fec.jpg

czyli tak samo a jednak inaczej :mad2:

 

moje pytania na które może ktos z was bedize potrafił odpowiedzieć

-jaka mam tak naprawdę wersje? bo wedlugi instrukcji z pierwszego postu nie da sie nic stwierdzić -po prostu nie wyświetla sie

-czy sposoby wgrywania sa te same?

-czy softy dostępne na forum zagadaja u mnie? czyli inaczej pytając jak duże jest ryzyko ze sie cos zje...? bo obecnie mam mape bodaj z 2009r bez polskiego języka

-czy wgrywając softa aktualizacje strace tą opcje nawigacji Offroadowej? czy ona zostanie tez automatycznie przetłumaczona na pl??

-czy wgrywając softa stracę znaczek Land Rover'a na rzecz BMW?

no i ostatnie czy jest ktos z wawy kto ma to powypalane na płytach czyli sprawdzone działające zeby u mnie wrzucić?

 

dodam link do galerii wejscia w tryb serwisowy i podanych tam danych, moze ktos po tych fotkach bedize w stanie mi pomóc

https://picasaweb.google.com/115220680843493223545/Navigacja?authkey=Gv1sRgCOfJude6tbXF8wE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów , mam pytanie , szukam pewnego polskiego menu do BMW E65 2005 rok z czytnikiem DVD , niby czytałem że na przykład V32 pasuje jak najbardziej do e65 e66 ale w nawiasie jeste SA609 , czy ktoś wgrywał pl do E65 , chciał bym być pewny . Kiedyś wgrywałem do E65 z czytnikiem CD i sie wysypało , udało sie uratotować softem V27 ale dalej już sie bałem próbować:) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów , mam pytanie , szukam pewnego polskiego menu do BMW E65 2005 rok z czytnikiem DVD , niby czytałem że na przykład V32 pasuje jak najbardziej do e65 e66 ale w nawiasie jeste SA609 , czy ktoś wgrywał pl do E65 , chciał bym być pewny . Kiedyś wgrywałem do E65 z czytnikiem CD i sie wysypało , udało sie uratotować softem V27 ale dalej już sie bałem próbować:) .

 

Masz czytnik MK4 ??

Edytowane przez sfinks311
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[-jaka mam tak naprawdę wersje? bo wedlugi instrukcji z pierwszego postu nie da sie nic stwierdzić -po prostu nie wyświetla sie

-czy sposoby wgrywania sa te same?

-czy softy dostępne na forum zagadaja u mnie? czyli inaczej pytając jak duże jest ryzyko ze sie cos zje...? bo obecnie mam mape bodaj z 2009r bez polskiego języka

-czy wgrywając softa aktualizacje strace tą opcje nawigacji Offroadowej? czy ona zostanie tez automatycznie przetłumaczona na pl??

-czy wgrywając softa stracę znaczek Land Rover'a na rzecz BMW?

no i ostatnie czy jest ktos z wawy kto ma to powypalane na płytach czyli sprawdzone działające zeby u mnie wrzucić?

 

 

1.MK3

2.tak

3.Tak ale ryzyko zawsze jest

4.Nie.Bedzie nowe menu

5.Tak

6.Wszystko podane na forum jest sprawdzone i nikt tego samego ponownie nie bedzie wrzucał do sieci a jeśli chcesz aby to ktoś zrobił za ciebie i wziął niezła kasę to nie polecam

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[-jaka mam tak naprawdę wersje? bo wedlugi instrukcji z pierwszego postu nie da sie nic stwierdzić -po prostu nie wyświetla sie

-czy sposoby wgrywania sa te same?

-czy softy dostępne na forum zagadaja u mnie? czyli inaczej pytając jak duże jest ryzyko ze sie cos zje...? bo obecnie mam mape bodaj z 2009r bez polskiego języka

-czy wgrywając softa aktualizacje strace tą opcje nawigacji Offroadowej? czy ona zostanie tez automatycznie przetłumaczona na pl??

-czy wgrywając softa stracę znaczek Land Rover'a na rzecz BMW?

no i ostatnie czy jest ktos z wawy kto ma to powypalane na płytach czyli sprawdzone działające zeby u mnie wrzucić?

 

 

1.MK3

2.tak

3.Tak ale ryzyko zawsze jest

4.Nie.Bedzie nowe menu

5.Tak

6.Wszystko podane na forum jest sprawdzone i nikt tego samego ponownie nie bedzie wrzucał do sieci a jeśli chcesz aby to ktoś zrobił za ciebie i wziął niezła kasę to nie polecam

 

thx

no i dalej nie wiem jak sprawdzic wersje sovtu w moim przypadku

czyli navi offroad strace czy nie?

wiem e wszytko jest i nie che placic firmie tylko mialem na mysli kolege z foruma ktory tez ma MK3 i wzucal nowy soft, wiec ma to na plycie i by mi pomogł to zrobic.

 

czy ten Video Module

https://picasaweb.google.com/lh/photo/-u1tN56B4wU8ycthst3RpmdYTwOkgz7abjzY2jIdX9E?feat=directlink

to jest wejscie to odtwarzania sygnału video, czyli z tunera tv to tez innego nosnika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli navi offroad strace czy nie?

 

Tak bo ten soft nie ma takiej opcji.W bmw tego nie ma po prostu :D

Będziesz miał nowe menu :D

Poza tym twoje pytania dotyczą innego auta mimo tego samego czytnika wieć raczej tutaj nikt się w tym nie specjalizuje :mrgreen:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli navi offroad strace czy nie?

 

Tak bo ten soft nie ma takiej opcji.W bmw tego nie ma po prostu :D

Będziesz miał nowe menu :D

Poza tym twoje pytania dotyczą innego auta mimo tego samego czytnika wieć raczej tutaj nikt się w tym nie specjalizuje :mrgreen:

 

no dobra czyli softu narazie chyba nie ruszam.

w takim razie czy wgranie nowych map z powiadaianiem o foto radarach wymaga softu nowego?

i czy wgrani ogulnie nowych map cos robi w sofcie?

tak wiem ze pytania troche z dup...ale jestem laikiem w kwestii navi a wy jednak macie wiedze na temat mojego czytnika i ogólnie nawigacji :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co nie udało się ci zrobić ?? Wgrać softu ??

 

nie no sotu nie ruszam narazie bo niechce stracic offroadowej navigacji i mojego znaczka Land Roevr'a no bo glupkowato bedize w aucie LR miec logo BMW na wysiwetlaczu wam pewnei odwrotnie tez by nie pasowalo :mad2: :mad2:

 

nie poszlo mi z mapami o tymi

viewtopic.php?f=91&t=188961&start=30#p1468113

 

bo te z pierwszego postu juz nie istnieja na serwerze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Naczytałem sie, naczytałem i nic mądrzejszy nie jestem...

Czy któryś z kolegów mógłby autorytatywnie stwierdzić czy do MK3 można dograć soft z fotoradarami /bo płytę już mam/

No i najważniejsze wskazać miejsce skąd można zassać taki soft jeśli to możliwe :)

 

Podam tylko że posiadam od 4-5lat MK3 z polskim menu i lektorem

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy z wgraniem polskiego softu do mk3 moja navi3-2/59 czyli czytnik mk3 monochrom'.

Nagrałem juz 3 plyty z softem Mr.Lova i nic nie dziala plyty verbatim predkosc 1x w image Burn.

Moze zle nagrywam tj. pobieram soft 4 party, rozpakowuje IZArc i powstaje mi jeden folder mk3-3-d-pl-mono.part1 w nim zas mam 3 pliki.

1,Otwieram Image Burn i nagrywam raz caly folder i nic plyte mi czytnik wypluwa

2.Otwieram Image Burn i robie obraz z danego folderu i nagrywam obraz i znowu wypluwa plyte

W obu przypadkach weryfikacja w ImageBURN przechodzi pomyslnie.

Licze na zrozumienie mojego problemu i czekam na podpowiedzi w zwiazku z moim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozpakowanym folderze masz już obraz.Nic nie tworzysz :duh: :duh: i tylko ten jeden plik z niego nagrywasz :mrgreen: a weryfikacja oznacza iz pliki się tylko dobrze nagrały.Kłaniają się podstawy nagrywania kolego ale to nie to forum :mrgreen: :mrgreen:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.