Skocz do zawartości

usterki lub awarie


progressowy

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tez. To dlaczego ludzie tak psiocza na takie auta z poczatku produkcji?

P.S. Dzis rozmawialem z moim "spadobierca"co kupil w-211. Zapytalem czy zadowolony. A on na to ,ze nie. Co chwile cos.

 

Taki temat już był. Zajął mnóstwo stron. Wystarczy poszukać

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy wie,ze modele aut z poczatku produkcji maja "niedociagniecia"fabryczne. ...

 

Nie wiem, czy ktoś zaraz poda Ci jakąś listę niedociągnięć, ale sam nie wierzę w to. Wg mnie „choroby wieku dziecięcego” – to tylko jakaś wiecznie modna formułka.

 

BTW - w pewnym sensie mam analogiczną sytuację do Ciebie (wiesz, o co chodzi) – doszukiwałem się jakiejś choroby wieku dziecięcego u siebie i nie dość, że nie znalazłem, to przy różnych okazjach raczej odnotowywałem jakieś nieprawidłowości w oglądanych z bliska późniejszych rocznikach (nie będę wyszczególniał, bo temat dotyczy E60).

 

Wydaje mi się, że nie masz powodu, żeby budować jakąś psychologiczną tarczę ochronną przed ewentualnymi kłopotami związanymi z początkiem produkcji. Jeżeli już coś będzie, to z innego powodu.

 

Pozdrawiam :)

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam 32 tysiące i z rocznika 2007 po lifcie :

- akumulator kaput

- DTS kaput

- panoramiczny szyber juz prawie kaput

- alternator kaput przez co i wcześniej aku bylo kaput

- ABS kaput

- tarcze piszczą bede przy klockach je wymieniał za 11 tyś bo sie nie da na tym pilować

- i nowość prawdopodobnie coś co jest odpowiedzialne za liczniki i inne duperpsztyki kaput jak zdechnie do końca to wymienią bo diagnostyk nie wykazuje a licznik potrafi 0-260 pokazać kilka razy i elect.kaput reset i działa .

Silnik super wszystko ok :)

Karoseria super wszystko ok

Lakier ok

Moje Zadowolenie na 50%

Serwis Bawaria Czerniakowska - 5 dni diagnostyki i nic nie wiedzą co zrobić główny diagnostyk-elektryk jest na urlopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.