Skocz do zawartości

Demontaz migaczy przednich i bocznych - help


bob_best

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje wyjac migacze przednie w Compact'ie z 97 roku, moze mi ktos napisac jak to zrobic?

 

Druga sprawa to demontaz bocznych migaczy. Chcialbym je podmienic z pomaranczowych na biale. Mam ten nowszy typ migaczy, taki jak na tej aukcji: http://moto.allegro.pl/item400188842_oryginalne_kierunki_boczne_bmw_3_e36_inne_czesci.html.

Czy da sie migacz wyjac w calosci bez zdejmowania nadkola? Czy bez ingerencji (zdejmowania nadkola) dam rade wymienic jedynie szkielko migacza? Jak sie w razie czego zdejmuje samo szkielko? Aha... demontowane migacze moga ulec uszkodzeniu przy wyjowaniu, byle nie uszkodzic auta. Dodam ze zalezaloby mi na podmianie calych migaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz otworzyć maskę i włożyć od góry w szczelinę między kierunkowskazem, a reflektorem palec lub śrubokręt i taki zatrzask plastikow odhaczyć ...wtedy równoczesnie musisz ciągnąć kierunkowskaz do przodu bo on jest tak jakby wsunięty na dwóch szynach plastikowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz otworzyć maskę i włożyć od góry w szczelinę między kierunkowskazem, a reflektorem palec lub śrubokręt i taki zatrzask plastikow odhaczyć ...wtedy równoczesnie musisz ciągnąć kierunkowskaz do przodu bo on jest tak jakby wsunięty na dwóch szynach plastikowych.

 

aha.. no to juz cos wiem :) rozumiem ze skoro nie piszesz to nie ma juz zadnych innych zaczepow/srubek itd?

 

A jak z tymi bocznymi migaczami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bocznymi nie kumam ....bo u mnie są na śrubkę ...więc bardzo proste w wyjęciu.

Musi się jakiś Compakciarz odezwać :)

 

takie sa nie tylko w compact'ie, to jest nowszy typ po prostu, nie wiem dokladnie od ktorego roku je wkladaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w compakcie mam te "śrubczane" :) czyli po odkręceniu migacza przesuwa sie go po nadkolu w kierunku przodu auta... wydaje mi sie ze powinno być podobnie czyli musisz przesunąć cały migacz do przodu

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.