Skocz do zawartości

Telefon w E39 Jak połączyć z bazą


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam odpowiedzi na pytanie jak połączyć telefon z bazą w E39. Przeszukalem forum ale jakos nie udalo mi sie nic znależć. Miałem wlamanie do samochodu i oprocz cb radia ukradli mi stacjonarny telefon z podlokietnika - ten bezprzewodowy. Kupiłem taki sam na allegro ale za nic w swiecie nie wiem jak go polączyć z baza. Tzn dzwonic moge normalnie ale przy pomocy nawigacji natomiast bezprzewodowa sluchawka tylko tyle ze jest bo sie nie komunikuje. Jesli ktos wie jak to połączyć ze sobą to bardzo prosze o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie tylko ze sluchawka chce odemnie jakis kod i pojecia nie mam jaki i skad go wziąć!

 

Ten Bluetooth - passkey jest na takiej zalaminowanaj kartce jaką powinieneś dostać razem z instrukcją i wszystkimi papierzyskami Twojego auta. Jeśli tego nie masz to oglądnij moduł Bluetooth - też powinno być nalepione.

Wygląda TO tak:

 

http://img75.imageshack.us/img75/1170/x3btpairingkz9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ten modul sie znajduje? Bo nawet nie wiem gdzie zaczac szukac.

 

Tam gdzie czytnik nawigacji i zmieniarka CD. Ten obrazek pokazuje kompletną (prawie) instalację BT, a to srebrne pudełeczko to właśnie moduł - tego szukaj...

 

http://img136.imageshack.us/img136/4205/bmw20x520bluetooth20insrm3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie karte SIM wkładam całą do czytnika pod telefonem / baza / czyli pod podłokietnikiem / E46 / ale są też takie że czytnik jest montowany z tyłu , w boczku lewym na górze i tam się wkłada kartę

 

No tak ... ale tutaj nie rozchodzi się o czytnik (czytniki różne) karty SIM, tylko o coś innego = gdzie odczytać kod BT... :worried:

Jeśli wiesz gdzie w E39 znajduje się ten moduł BT to proszę napisz (i będzie wtedy na temat i pomożesz...). :D

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem co wiem. Zestawów telefonów w e39 jest kilka. Jeśli Twój wygląda tak jak ten ze powyższego zdjęcia, to jest układ w którym w module nie ma czytnika karty sim. Mam taki w moim e39 touring. Moduł ten znajduje się na lewym tylnym nadkolu, dostęp masakryczny. Żeby go wyjąć (prawdopodobnie na nim naklejony jest passkey) trzeba praktycznie zdjąć całe lewe poszycie bagażnika.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.