Skocz do zawartości

Stuki z tyłu


caspedes

Rekomendowane odpowiedzi

witam klubowiczów,czytałem o stukach na forum ale nie stety nic nie znalazłem a mój problem jest taki ,ze przy nie rozgrzanym aucie zaraz na zimno nic mi nie stuka nie puka ,ale jak zrobie juz pare kilometrów dobiegaja mi odgłosy stukania z tyłu samochudu,min. przy małych predkosciach 5 na/h i w szczególności na zakretach jak jade sobie pomalutku to puka i stuka co to może być? Myslałem ze łaczniki stabilizatora ale lipa sa ok,gumy na wahaczach tak samo w porządku,nie wiem moze ktoś miał podabne pukanie ...pomocy :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nadkola nie moze trzeć,jest to perfidne stukanie i to nasila sie szczególnie na zakrętach,na przeglądzie byłem 1 miech temu i amory z tyłu nic nie wykazały bynajmniej diagnosta nic nie powiedział,sprawdze je jeszce raz bo mi sie nie podobają ...dzieki za rade zobaczymy co sie poprawi.. :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na trzepakach i jest ok,amory nie stukają mało tego ,posadziłem żonke za kierownice weszłem do bagażnika i okazało sie nie stukanie a zgrzytanie centralnie pod mostem,nie wiem co to zgrzyta,wyglada na to jak by sie cały tylni most przesówał i tarł o blache ,może mocowanie jest wyklepane (tuleje metalowo-gumowe)co trzymają przekładnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na trzepakach i jest ok,amory nie stukają mało tego ,posadziłem żonke za kierownice weszłem do bagażnika i okazało sie nie stukanie a zgrzytanie centralnie pod mostem,nie wiem co to zgrzyta,wyglada na to jak by sie cały tylni most przesówał i tarł o blache ,może mocowanie jest wyklepane (tuleje metalowo-gumowe)co trzymają przekładnie?

 

Ja mam podobnie tylko bardziej powiedziałbym, ze to zgrzytanie. Do tego stukanie przy ruszaniu, szczególnie na wstecznym. Więc myślę, ze to samo nas trapi.

Compact sprzedany. Teraz E46 i to w kombi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem dzisiaj 100 km i zaczynam sie bać co mi tam zgrzyta,normalnie masakra,ale jak pruje odpowiednią prędkością to nic mi tam nie zgrzyta,tylko po malutku i to jak robie sobie slalom a lacze mam 225 ale co tam mają opony do tego?Wygląda na to że przesuwa sie przekładnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem stuki dochodzące z tyłu to była wyrobiona tuleja gumowo-metalowa trzymająca wachacz. Ale głównie stuki były na nierównościach i wyrażnie było czyć jak samochód ucieka. Wszystko wyszło na szarpakach z kanału.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.