Skocz do zawartości

Czy powinien być emblemat "318i" na tylnej klapie?


Prokop

Rekomendowane odpowiedzi

zwłaszcza ze nie ma sie czym chwalic 1.8 silnik to lepiej od razu ten emblemat wyrzucic pozdro

Twoja niewiedza (bo 318 wcale nie oznacza pojemności silnika, bo silnik ma pojemność 1900cm3) i idiotyczne podejcie do samochodów dyskfalifikuje cię na wstępie do jakiejkolwiek dyskusji z tobą. Jak byś był wystarczająco inteligentny to byś wiedział że nie wyraźnie, ale za dużo by ci to tłumaczyć.

PS. Żal mi takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza ze nie ma sie czym chwalic 1.8 silnik to lepiej od razu ten emblemat wyrzucic pozdro

Twoja niewiedza (bo 318 wcale nie oznacza pojemności silnika, bo silnik ma pojemność 1900cm3) i idiotyczne podejcie do samochodów dyskfalifikuje cię na wstępie do jakiejkolwiek dyskusji z tobą. Jak byś był wystarczająco inteligentny to byś wiedział że nie wyraźnie, ale za dużo by ci to tłumaczyć.

PS. Żal mi takich ludzi.

 

nie to twoja niewiedza kolego, kazdy inteligentny czlowiek wie ze 1.8 bylo wlasnie juz uzyskanie z pojemnosci 1895 w pozniejszych latach ja rowniez mialem 1.8 IS w dowodzie a silnik byl 1895 proponuje troszke lektory w celu dociagniecia twojej niewiedzy a jezeli nie wiesz czegos to nie proboj udowadniac na sile żal to ciebie synu bo sam sie teraz ośmieszyles

pozdrawiam

brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza ze nie ma sie czym chwalic 1.8 silnik to lepiej od razu ten emblemat wyrzucic pozdro

Twoja niewiedza (bo 318 wcale nie oznacza pojemności silnika, bo silnik ma pojemność 1900cm3) i idiotyczne podejcie do samochodów dyskfalifikuje cię na wstępie do jakiejkolwiek dyskusji z tobą. Jak byś był wystarczająco inteligentny to byś wiedział że nie wyraźnie, ale za dużo by ci to tłumaczyć.

PS. Żal mi takich ludzi.

 

nie to twoja niewiedza kolego bo to oznacza silnik, kazdy inteligentny czlowiek wie ze 1.8 bylo wlasnie juz uzyskanie z pojemnosci 1895 w pozniejszych latach ja rowniez mialem 1.8 IS w dowodzie a silnik byl 1895 proponuje troszke lektory w celu dociagniecia twojej niewiedzy a jezeli nie wiesz czegos to nie proboj udowadniac na sile żal to ciebie synu

pozdrawiam

No to gratuluję jeśli dla ciebie pojemność 1895cm3 jest bliższa 1800cm3 no to tak jak pisałem gratuluję intelgencji. Zresztą w wiekszości aut pojemność jest nieznacznie mniejsza od tej która jest na oznaczeniu. W E36 tak było w e46 się zmieniło. Ja w dowodzie mam napisane 1895cm3 (czyli 1900cm3 co jest logiczne dla wszystkich, no prawie wszystkich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy inteligentny czlowiek wie ze 1.8 bylo wlasnie juz uzyskanie z pojemnosci 1895 w pozniejszych latach

A tego zdanie to wcale nie rozumiem. 1,8 czego było uzyskane z pojemności 1895? KM? :)

 

silnik tez 1.8 is ta sama moc 140 KM uzyskane nie z 1795 ale 1895, nie rozumiesz bo nie wiesz ze pojemnosc sie miezy w cm a w KM sie mierzy moc auta a w ostatnim poscie zobacz co napisales dales popis hehe :mrgreen: pozdrawiam

Edytowane przez cybek1984tychy
brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy inteligentny czlowiek wie ze 1.8 bylo wlasnie juz uzyskanie z pojemnosci 1895 w pozniejszych latach

A tego zdanie to wcale nie rozumiem. 1,8 czego było uzyskane z pojemności 1895? KM? :)

 

chodzi o to ze w dowodzie bylo wbite 1.8 wersja dokladnie nazwa a silnik juz 1.9, nie rozumiesz bo nie wiesz ze pojemnosc sie miezy w cm a w KM sie mierzy moc auta to wie kazdy przedszkolak tak mi sie do dzis wydawalo :mrgreen: pozdrawiam cie

Z twojego zdania wynika że z pojemność 1,8 (pojemność w cm3) uzyskano z silnika o pojemnośći 1895cm3, logiki w tym nie ma. Oczywiście rozumiem, że dla ciebie jest to zrozumiałe, ale tylko dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak masz 323 170 konne a mowisz ze to 2.5 litra tak samo jest z 318 ktore ma silnik 1.9 dla mnie jest to oczywiste

O w końcu oczywiste, ale z pierwszej twojej wypowiedzi takie dla ciebie nie było bo napisałeś "1,8 silnik", a jest jak sam teraz stwierdziłeś 1,9. Zastanów się co piszesz, bo piszesz dużo ale nic na temat, więc po co piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A ja widze ze wy obaj piszecie duzo i nie na temat :evil: klocic sie na priv. a co do tematu. to jak juz pisano byly oryginalne z emblematem i bez. takze jak nie ma to nie oznacza to ze wlasciciel sciagnal chociaz tak tez moglo byc. najlepsi sa ci co maja 3 litry lub 2.8 a emblemat 316 :D

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak masz 323 170 konne a mowisz ze to 2.5 litra tak samo jest z 318 ktore ma silnik 1.9 dla mnie jest to oczywiste

 

Kolego chyba powinieneś swoją wiedzę trochę pogłębić

323 - to jest oznaczenie modelu.

Natomiast w tym aucie znajduje się silnik o pojemności 2494cm3 więc jest to 2,5L - oznaczenie silnika ---> M52 B25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle konczy sie klotnia :mad2:

 

Wydaje mi sie, ze domyslnie emblemat jest montowany. Dopiero przegladajac liste wyposazenia sprzedajacy powinien pytac albo pyta sie kupujacego czy chce z tego zrezygnowac. Tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się kłótnia a ja temat zamykam dodatkowo cybek1984tychy

dostaje ostrzeżenie za burakowanie i podsycanie atmosfery. Jak Ci nie pasuje temat i nie masz nic do powiedzenia to najlepiej w ogóle się nie odzywaj

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.