Skocz do zawartości

Problem z parowaniem iPhone w 535d


magnat

Rekomendowane odpowiedzi

czolem,

 

czytam na forum, ze kolegom udaje sie laczyc iPhona przez BT. u mnie urzadzenia sie nie widza! nie mam pojecia dlaczego... moze jakies porady?

 

auto to 535d z 2005; navi pro, BT widzi inne telefony...

iPhone z softem 1.1.4, PL jezyk i lokalizacja..

 

laczy sie z headset apple, wiec BT w tel dziala :?

licze na Wasza pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie numery to już próbowałem. zmieniałem język, lokalizację i kupę innych kombinacji... czytałem też inne fora, ale nie znalazłem by ktoś miał taki problem z iPhone :?

 

dziś próbowałem parować kolegi iPhone 8GB (ja mam 16-tkę) i też lipa.

 

Może to wina softu idrive? nie wiem jaki mam bo jeszcze nie wiem jak sie sprawdza. BTW, ktoś wie :?: Może upgrade softu pozwoli rozpoznać iPhone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze mi ktos powiedziec jak sparowac n95 ? byl bym wdzieczny za info.

 

Pozdrawiam

 

Chodzi Ci o parowanie czy parowanie+transfer kontaktów?

Generalnie Nokia olała trochę standardy w nowych telefonach i domyślnie we wszystkich nXX działa tylko parowanie bez kontaktów. Jest opisana metoda jak wysłać kontakty do auta ale to raczej prowizorka:

 

http://forums.e60.net/index.php?s=&showtopic=38703&view=findpost&p=432123

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW i Nokia N95 transfer listy kontaktów działa. Poniżej opis z forum Nokiowego.

U mnie z E60/2008, powodzenia.

 

- Delete the existing pairing on the phone and car.

- Download and install the "Nokia 810 Contact Download Application for Nokia S60 3rd edition devices" from http://europe.nokia.com/A4143881 .

- Check the installed "Contact Download Application" is running on the phone.

- Pair the phone and car then reinitiate the Bluetooth connection by switching the car on and off and on again.

- WAIT for the transfer to commence and all contacts to come across from the phone to the car.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś jest nie tak. Parowanie Nokii E65 działa, ale nic poza tym... Znajduje się ona na liście telefonów, ale nie łączy się, nie można dzwonić poprzez nokię, itp. Lista kontków też nie działa. Zainstalowałem ów programik z nokii, którą polecacie w poprzednim poście, ale nic... nic się nie dzieje.. w iDrive/Communication jest tylko napis Insert SIM Card :?

 

A może, przez to, że mam wbudowany tel?? to po co BT? zaczyn mnie to irytować coraz bardziej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam SE 990i i paruje się bez problemu z książką tel. . podobnie inne modele SE dzieciaków.

Wracając do tematu, interesuję się także zakupem iphona 3g. na forach wyczytałem, że nie powinno być najmniejszego problemu ze sparowaniem bmw z iphonem ver 1.1.2 do 1.1.4. problem pojawia się z softem ver. 2.0 i iphone 3g - nie wczytuje książki tel. To na razie wstrzymuje mnie z zakupem iphona 3G. poza tym może być problem z ładowaniem iphona przez adapter USB. Jako ciekawostkę napiszę, że jest już w ASO snap-in-adapter do iphona w cenie 320pln brutto, a nie ma do nowszych modeli SE i nokia. Jeśli ktoś z forumowiczów próbował włozyć iphona 3G do takiego adaptera proszę o odpowiedź, gdyż podobno iph3G jest nieco większy i ciężko wchodzi.

Jeśli mógłym coś doradzić koledze magnatowi to:

1.aktualizacja softu bmw(mało prawdopodobne)

2.ponowne wgranie softu iphone- chyba to jest przyczyną

3. Ja tak zrobię- poczekam na iphone 3G z orange lub Ery (ma być w sierpniu), wtedy telefon będzie miał oryginalne oprogramowanie z możliwoscią update i myślę że będzie wgrywał już książkę telefoniczną (jest już wersja beta softu ver. 2.1).

Nie zalecam upgrade twojego iphona do ver. 2.0, gdyż to nic nie da. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez miałem probem ze sparwaniem swego Iphona z blutaczem w sumie raz sie bawiłem ale niby sie widzialy lecz nie szło dzownić i nie było zadnych kontaktów wiec odpuścilem

 

Aż wreszcie zmieniłm lampki w ASO na po lifcie (przód i tył ) i tam dogrywali mi nowe sterowniki wraz z oprogramowaniem (po zmianie modułu świateł).

Po całej robocie tak dla checy spróbowałem raz jeszce i jakie było moje zdziwienie - zadziałało za pierwszym razem, odrazu sie znalały , powiązałem iphona z blutaczem i działa

Działa pieknie są wszsykie kontakty , nic sie nie wiesza jednym słowem jest tak jak powinno być

 

W moim przypadku jestem pewein problem został rozwiazany wraz znowym softem

 

pozdr

sebi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załadowałem soft 2.0 do iPhone 2G i też lipa!

 

Sebi, wychodzi na to że to soft w becie.

 

BTW, Gdzie montowałeś lampy? Mam tylne po liftingu, mam moduł, wyprowadzone kable i chciałem to poskładać do kupy. Auto kupiłem niedawno od kolesia, który próbował to zamontować i nie zdąrzył dokończyć - sprzedał mnie to autko. Ile wyniosły koszty usług związanych ze zmianą lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem,

 

czytam na forum, ze kolegom udaje sie laczyc iPhona przez BT. u mnie urzadzenia sie nie widza! nie mam pojecia dlaczego... moze jakies porady?

 

auto to 535d z 2005; navi pro, BT widzi inne telefony...

iPhone z softem 1.1.4, PL jezyk i lokalizacja..

 

laczy sie z headset apple, wiec BT w tel dziala :?

licze na Wasza pomoc!

 

Tak naprawdę to pomoże ta czytanka:

http://stage.bmwcca.org/reviews/showproduct.php?product=41&cat=1&date=1197579117

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załadowałem soft 2.0 do iPhone 2G i też lipa!

 

Sebi, wychodzi na to że to soft w becie.

 

BTW, Gdzie montowałeś lampy? Mam tylne po liftingu, mam moduł, wyprowadzone kable i chciałem to poskładać do kupy. Auto kupiłem niedawno od kolesia, który próbował to zamontować i nie zdąrzył dokończyć - sprzedał mnie to autko. Ile wyniosły koszty usług związanych ze zmianą lamp?

 

na pewni pomogła zmiana softu w BMW i tylko ona

koszty masz wysłane na prv

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.