Skocz do zawartości

M zderzak przed liftem


Hiv

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zderzak jak na foto da się bez problemu założyć do modelu przed liftem? Są one takie same w całej serii E46 sedan/touring?

 

Wystarczy tak jak na foto sama skorupa zderzaka bez bebeszków?

 

http://www.intercare-trading.com/images/CP11648.jpg

Compact sprzedany. Teraz E46 i to w kombi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez zaczolem rozgladac sie za takim zderzakiem i mialem zalozyc dzisiaj podobny temat ..

 

z tego co sie dowiedzialem

* przednie zderzaki pasuja przed i po lifcie, nawet mozesz kupic od coupe do sedana i tez bedzie pasowal...

* nalezy dokupic : kierownice powietrzne na tarcze, oraz kierownie powietrzna na chlodnice.

* belka i nadkola pasuja, slizgi podobno tez...

 

jezeli cos trzeba jeszcze dokupic lub czegos jednak nie trzeba dajcie znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że od coupe pasuje?

 

JA chciałem zmienić lampki i zderzak od coupe ale nie byłem pewien czy to możliwe więc zacząłem szukać M. Zderza czek od coupe też mi sie bardzo podoba ;)

Compact sprzedany. Teraz E46 i to w kombi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy raczej nie pasuja ale zderzak tak

znalalzem nawet foty 4 furtki a zderzak od coupe :8)

http://i0.instantgallery.de/-/-d/-diablo-/489a0eb0dcaba150367e72603af491a810394670.jpg

 

ale zaczolem sie dalej zastanawiac, jak kupie od coupe to pewnie musze kupic kierownice powietrza na chlodnice do coupe ale czy ona bedzie u gory pasowadc?? bo ogolnie wszystkie czesci maja inne nr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy raczej nie pasuja ale zderzak tak

znalalzem nawet foty 4 furtki a zderzak od coupe :8)

http://i0.instantgallery.de/-/-d/-diablo-/489a0eb0dcaba150367e72603af491a810394670.jpg

 

ale zaczolem sie dalej zastanawiac, jak kupie od coupe to pewnie musze kupic kierownice powietrza na chlodnice do coupe ale czy ona bedzie u gory pasowadc?? bo ogolnie wszystkie czesci maja inne nr..

 

Pokaż te fotki sedana/touringa ze zderzakami oc coupe!

Compact sprzedany. Teraz E46 i to w kombi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Ale to ciągle zderzak M tylko, że bez listwy(z listwą wygląda lepiej bo pasuje do reszty auta).

 

Ja myślałem o zwykłym zderzaku od coupe. Podoba mi się zdecydowanie bardziej od przedliftowego sedana a można go kupić za grosze.

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.realcode.com/Docs/CarPC/Img/Exterior/ext2.jpg

 

Teoretycznie jeśli M wersja pasuje bezproblemowo do jednego i drugiego modelu ten też powinien?

Compact sprzedany. Teraz E46 i to w kombi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli cenna informacja!! to praktycznie przekresla moj pomysl sedan/coupe..a jak z reszta ?? musze koniecznie przekladac kierownice na chlodnice? i dowiedzialem sie czegos ciekawego, podobno kierownice powietrzne na tarcze w wiekszych motorach jak 323 328 sa takie same jak w m-pakiecie i nie trzeba ich wymieniac?? cos mi sie wierzyc nie chce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasować.

Ja mam e46 touring przed liftem z takim zderzakiem.

Więc nie zastanawiaj się tylko montuj :)

 

Taki czyli masz zderzak od coupe przed liftem? Czy zderzak M? Bo może masz M do sedan/touring czyli z listwami więc nie dziwota, że pasuje ;)

Compact sprzedany. Teraz E46 i to w kombi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.