Skocz do zawartości

ogrzewanie problem wytlumaczcie?


12345Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jak kupilem e36 ustawilem sobie nawiew "na mnie" i i dalem ogrzewanie na maxa czerwone pole i co i zimno leci!!! mysle pewnie zepsute;/ sie wkurzylem

 

aa dzis zupelnie przypadkiem ta sama sytuacja tylko ze jak dalem na maxa ogrzewanie ale strumien skierowalem na szybe przednią to tam grzejhe na szybe bardzo goracym laduje powietrzem-czyli ogrzewanie sprawne

 

ale jak przelaczylem na mnie nawiew normalnie na wnetrze auta to dalej zimnem ladowalo znowu na szybe przelaczylem i na szybe goracym- pokretlo od temp caly czas w obu sytuacjach w tym samym miejscu tj czerwone pole max.

 

i o co lotto? ze nie moge zapuscic cieplego powietrza na wnetrze pojazdu?? tylko na sama szybe:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was ale u mnie jak ustawie nawiew w pozycji pomiędzy nadmuch na szybe a ta na zimne powietrze (po środku) to leci ciepłe powietrze na kabine sprawdżcie to :) u was też tak pewnie jest.....

Podobnie jest jak się ustawi trochę na siebie i trochę na nogi. :mrgreen:

Jednak wtedy trzeba załączać większe ogrzewanie, bo to nie wyrabia na dwie strefy (tak mi się to ładnie nazwało). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was ale u mnie jak ustawie nawiew w pozycji pomiędzy nadmuch na szybe a ta na zimne powietrze (po środku) to leci ciepłe powietrze na kabine sprawdżcie to :) u was też tak pewnie jest.....

Podobnie jest jak się ustawi trochę na siebie i trochę na nogi. :mrgreen:

Jednak wtedy trzeba załączać większe ogrzewanie, bo to nie wyrabia na dwie strefy (tak mi się to ładnie nazwało). ;)

ZAWSZE CZEBA COS WYBRAC! cieplo-zimno, albo oba dmuchawa tez razy dwa :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.