Skocz do zawartości

Szukam oryginalnego radia CD do E36 !!!


ChrisCross

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam w celu zakupu oryginalnego radioodtwarzacza CD do E36( oryginalny - chodzi o fabrycznie montowane). Ale na początek, czy takowe były w tych modelach? Bo nie wiem, często oglądając wnętrza tych modeli nie zauważyłem-może taki nie fart akurat. Allegro też nic nie wykazuje w tym temacie. Pozdrawiam.

Istnieje też możliwość taka: Ktoś zakupił do swego auta nowsze, lepsze radio, a stare leży teraz sobie niepotrzebne. Na to liczę, a chcę takie radio bo cenię sobie wyłącznie oryginał tak w wyglądzie jak i w wyposażeniu.

P.S. Jeśli ktoś widział, wie gdzie takowe radio sprzedają z góry dziękuję za namiary. :roll:

Edytowane przez ChrisCross
Nie sztuka skorzystać z serwisu-SZTUKA ZROBIĆ TO SAMEMU !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś to radio kupował to zapytaj gościa najpierw jaki przeskok częstotliwości jest na FM-ie ?? co 0,2 MHz czy co 0,1 MHz ew. 0,05 MHz.

U nas w Europie musi być w tych dwóch ostatnich wersjach........inaczej nie będziesz odbierał sporej części stacji radiowych......( tych które mają parzystą końcówkę częstotliwości ) :wink:

Inny w Stanach jest również przeskok częstotliwości na AM ( średnie ) ale to już mniej istotne :wink: chyba że jesteś fanem stacji nadających na tym zakresie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to ja mam ,odnośnie ceny się dogadamy,jest tylko mały problem -przy wyjmowaniu zakodowało się a ja nie znam kodu-ale już na forum było o rozkodowaniu radia,nie jest to jakiś wielki i kosztowny problem,daj znąć na gg lub e-mail to podam Ci numer tel.do mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.