Skocz do zawartości

E36 wyposażenie


pawel_86

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam takie pytanie dotyczące wyposażenia w E36

czy regulacja kolumny kierowniczej była wyposażeniem dodatkowym? czy moze po FL był to standart? i czy jest ona regulowana w dwóch płaszczyznach czy tylko na wysokość? i jeszcze pytanie o regulacje wysokosci fotela - czy we wszystkich wersjach jest?

 

ostatnio na allegro widzialem kilka sztuk E36 opatrzonych w opisie 'comfort edition' i stad moje pytania o te elementy.

sa moze jeszcze jakies szczegoly wplywajace na komfort na ktore warto zwrocic uwage?

 

NIE TEN DZIAŁ! "Seria 3" ciężko zauważyć?! Przenoszę. Mod

 

dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dość biedną wersję bo poza el. szybami, lusterkami to chyba nic specjalnego nie znajdę, a fotele podnoszone są czyli fotele podnoszone zapewne są we wszystkich e36 (no chyba że nie tych już naprawdę ubogich co nawet obrotomierza nie było)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dość biedną wersję bo poza el. szybami, lusterkami to chyba nic specjalnego nie znajdę, a fotele podnoszone są czyli fotele podnoszone zapewne są we wszystkich e36 (no chyba że nie tych już naprawdę ubogich co nawet obrotomierza nie było)

 

ja nie mam obrotka ani ABSu...

 

Mam tylko centralny, el. lusterka, wspomaganie (choć to chyba standard w E36) regulowane fotele i podświetlane daszki przeciwsłoneczne... Ale pocieszam się faktem, że mniej rzeczy do psucia :mrgreen: Choć po Calibrze to elektrycznych szyb mi brakuje... Najbardziej przedniej prawej bo jak chce kogoś o drogę zapytać to gimnastyka że uuu :mad2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo apropo foteli, nie wszystkie mają regulacje wysokości...

 

Wszystkie mają regulację wysokości - za pomocą przycisku ( chyba środkowego - ale sprawdzę jeszcze ) - oraz niektóre elektrycznie.

 

Nawet w E30 była regulacja wysokości.

 

Kierownica w jednej płaszczyźnie i to też regulacja jest bardzo skromna

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pól skure,elektryke plus szyberdach,siedzenia jakby bardziej kubełkowe i regulowane do góry ale też samo siedzisko da sie jeszcze odchylić. Jest także rozsuwane pod kolana.Tylko klimy mi brak w te upały.O reszczie nic mi nie wiadomo co w niej siedzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi i sory za nie ten dzial

jeszcze mam jedno takie pytanie - ile kluczyków powinienem dostac od poprzedniego wlasciciela? na niekotrych aukcjach jest napisane ze komplet dwóch, na innych ze komplet to trzy klucze; i czymś one sie róznia czy wszystkie takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mają regulację wysokości - za pomocą przycisku ( chyba środkowego - ale sprawdzę jeszcze ) - oraz niektóre elektrycznie.

 

Nawet w E30 była regulacja wysokości.

 

Kierownica w jednej płaszczyźnie i to też regulacja jest bardzo skromna

 

Pzdr,

 

 

Spotkałem się z E36 zarówno bez regulacji wysokości fotela jak i kierownicy, i rocznik był bodajże 1994 czy 1995, więc wcale nie z początku produkcji

 

Co do kluczyków to zalezy jak wyjechał z salonu, niektóre dostawały nawet 4 komplety jak właściciel chciał

 

Ale 2 powinny być napewno

 

1) tzw plastikowy bez lampki przycisków alarmu itp

2) Drugi funkcyjny czyli ten którym na codzień odpalasz auto

.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spotkałem się z E36 zarówno bez regulacji wysokości fotela jak i kierownicy, i rocznik był bodajże 1994 czy 1995, więc wcale nie z początku produkcji

 

Bez regulacji kierownicy, ABSu, wspomagania - spotkałem się ale bez regulacji pionowej fotela kierowcy jeszcze nie.

 

Może miał zepsutą regulację??? I co było na miejscu środkowego przycisku fotela???

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miejscu tej regulacji była zwykła listwa, nie zaślepka tylko firmowy plastik z tylko dwoma dziurami na regulacje (pród tył i oparcie)

 

 

 

Kolega mówi że u kierowcy było zawsze tylko u pasażera może nie być...

 

że fotele były ori a nie od Anglika z przekładki to już tutaj sobie ręki nie dam uciąć...

.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.