Skocz do zawartości

Stukanie w moście podczas ruszania ?


Pawel.Z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Sprawa wygląda tak. Podczas zmiany biegu czy to na wyższy czy na niższy, po puszczeniu pedału sprzęgła w tylnej części słychać i czuć szarpnięcie i nie jest ono delikatne.

Czy to coś z wałem się dzieje ?

Dodam że sprzęgło puszczam delikatnie ;)

Pozdrawiam

Pawel

E-34 2.0i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh filtr oleju :) dobre - fakt moga pukac te tulej - znajdz sobie w ETK - pionowo osoadzone w belce, ale rownie dobrze moze to byc wyrobiona glowka w moscie i stawiam dolca ze to wlasnie to :)

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a mogą być też luźne krzyżaki, wywalone poduchy na moście, guma w podporze, luzy na półośkach itp. Poprostu musisz wejść do kanału i poprosić drugą osobą aby zaciągneła ręczny i bez gazu raptownie napinała cały układ napędowy ale tak aby samochód nei ruszył czyli takei zdecydowane bujanie, wtedy będzie widać co jest luźne

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a mogą być też luźne krzyżaki, wywalone poduchy na moście, guma w podporze, luzy na półośkach itp. Poprostu musisz wejść do kanału i poprosić drugą osobą aby zaciągneła ręczny i bez gazu raptownie napinała cały układ napędowy ale tak aby samochód nei ruszył czyli takei zdecydowane bujanie, wtedy będzie widać co jest luźne

 

zgadzam się !!

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem oryginał za 130 zł. Nieduża różnica w cenie z podróbą ale jakość napewno lepsza. Jeżli chodzi o wygląd to jest tutaj

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HB11&mospid=47369&prod=19881000&btnr=33_0433&hg=33&fg=30&PHPSESSID=75dc5663733a0513a67421353cb87f7b

 

Nr 2

...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.