Skocz do zawartości

czyszczenie wtryskow super srodkami


berthu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ma ktos doswiadczenie w uzywaniu srodkow ktore niby czyszcza wtryski?

Chodzi mi np o stp, Czy to naprawde moze wyczyscic wtryski? Po jakim przebiegu powinno sie wymienic na nowe, Czy w moim e46 m43 wtryski skladaja sie z dwoch czesci i wymienia sie tylko glowice wtrysku? Czy trudna jest wymiana? Czy trzeba cos jeszcze ustawiac po ewentualnej wymianie?

Pozdrawiam

Edytowane przez berthu
...latanie jest bogiem, predkosc nalogiem, zycie zabawa,sex podstawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałem kiedyś w innym aucie - pomogło na jakiś czas lecz nie trwało to zbyt długo. Także ja podchodze do tego sceptycznie. O wiele lepsze wyniki daje wymiana na nowe.

Zanim sie zdecydujesz na czyszczenie wtrysków to sprawdź najpierw filtr paliwa czy nie jest zasyfiony. często bywa tak, że pompa pcha syf już od zbiornika ( może także wymagac czyszczenia ).

 

Słyszałem ( powtarzam SŁYSZAŁEM ) iż niektóre środki do czyszczenia wtrysków mogą uszkodzić przewody paliwowe - także ostrożnie.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, wiec ostroznie slyszalem o roznych srodkach i ostatnio o srebrnym stp za 100 ktory czysci caly uklad paliwowy plus wtryski ,no i oczywiscie wode wiaze, ale nie wiem czy to nie jest tak jak z magdetyzerami paliwa:)
...latanie jest bogiem, predkosc nalogiem, zycie zabawa,sex podstawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam środków STP i Valvoline od dawna, w benzynie i dieslu, raczej profilaktycznie niz w celu naprawy czegokolwiek. Nigdy nie miałem żadnych problemów zwiazanych ze stosowanem tych środków. Zimą silnik benzynowy wyaznie mniej dymił parą wodną (auto z wycietym katem).

QUATTRO

Diesel ? No thanks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem kiedyś takie mikstury w mercedesach (dieslach). Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że wszystkie coś tam dawały, ale jeden środek był naprawdę rewelacyjny. W takiej fioletowej butelce firmy WYNN'S. Niestety bardzo ciężko go trafić na stacjach, czy w sklepach. Czasem jednak się trafi. Ale z czystym sumieniem polecam. Byłem naprawdę w szoku kiedy go wlałem w Krakowie i wysiadłem w Berlinie nie gasząc silnika, nie mogłem uwierzyć, że prawie go nie słychać. :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje koledzy, wlalem ten srebrny stp, w sumie zrobilem ok 500km i wydaje mi sie ze lekka roznica jest w kulturze pracy silnika, a moze to sugestia za 100zł :)

pozdrawiam

...latanie jest bogiem, predkosc nalogiem, zycie zabawa,sex podstawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jak myślicie można dolać taki środek do paliwa vpowera diesel bądź ultimate diesel??one już tam coś mają??czy jednak lepiej do zwykłej ropy??
Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...latanie jest bogiem, predkosc nalogiem, zycie zabawa,sex podstawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Albo kup wanienkę ultradzwiękową z alledrogo za 60zł środek do czysczenia wtrysków i zrób to sam połowe taniej... efekt ten sam a zostanie "parę złotych" i wanienka :norty:

 

http://www.allegro.pl/item375750012_wanienka_ultradzwiekowa_z_wyswietlaczem.html

 

http://www.allegro.pl/item375020191_uniwersalna_myjka_ultradzwiekowa.html

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.