Skocz do zawartości

[E87] Dywaniki gumowe


JJ

Rekomendowane odpowiedzi

do bagażnika znalazłem coś takiego u Schmiedmann'a, koszt 49,46 Euro, cena uważam dobra zwlaszcza że u nich orginalne dywaniki przednie, których foty wkleił Fred-Flinstones kosztują w cenie regularnej 42,34 Euro, czyli tyle co u nas w promocji

 

http://img543.imageshack.us/img543/6152/matay.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dla wszystkich wersji E87 po i przed liftem oraz E81 są takie same. Przynajmniej tak wygląda ze zdjęć na ich stronie.

Dla E87 przed liftem mają jeszcze jedną która nie różni się chyba wykrojem tylko ma dodatkową charmonijkę do rozkładania na zderzak, dla ochrony przy załadunku. Moim zdaniem będzie pasowała rownież po lifcie lub dla E81. Cena ponad 100 Euro, więc moim zdnaiem nieatrakcyjna.

 

Sklepy maja głównie w Skandynawii, ale chwalą się że mają też w Niemczech lecz na stronie podaja tylko adresy skandynawskie.

W Polsce chyba nie ma oprócz okazjonalnych ofert wtórnych na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
ja zeszlej zimy nabyłem ori w ASO i jestem zadowolny, niskie ranty nie są problemem, płaszczyzna jest na tyle duża że nigdy mi się z nich woda nie wylała na boki, kałuże też się nie tworzą, oczywiście zwracam uwagę co na butach wnoszę do auta ale bez przesady, polecam ori bo pasują idealnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te petexy nie sa jednak szczegolne, mi sie dosc szybko przetarla guma pod obcasem. a wcale nie jezdze w szpilkach w zimie :mrgreen:

 

mysle nad gumowymi bmw. zastanawiam sie jeszcze nad taka opcja z alledrogo: welur + wzmocnienie gumowe. nie ukrywam, ze lubie materialowa sciolke pod stopkami :) ale nie chce mi sie co sezon kupowac nowych dywanikow. czy to moze zdac egzamin czy nasze bloto sniegowe zaraz je zalatwi?

http://moto.allegro.pl/dywaniki-bmw-1-e81-e87-po-2004-i1849084556.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam petexy w innym aucie i średnio co 2-3 lata się przecierają pod butem, to ich jedyna wada bo poza tym sa OK, nie śmierdzą chińską gumą, dobrze spasowane i się nie odkształcają tak jak korytkowe

 

te "welury" z allegro to moim zdaniem pomyłka, zobacz obszycie z bliska, są tak pofałdowane jakby pijana krawcowa je szyła, poza tym już widzę jak długo będzie ci służyć samoprzylepna guma pod nogi, którą przykleisz sobie sam do tego "niby weluru" bo to raczej dywan z poliestru a nie wleur. Lpeij dołożyć mniej wiecej drugie tyle i cieszyć się z ori, bo posłużą Ci znacznie dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.