Skocz do zawartości

Czy to prawda?(gaz)


dmcneo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

(...) i prawda jest takze ze silnik na gazie sie szybciej zuzywa chocby to nawet byla sekwencja za 10 tys zl to 2 stwierdzenie gdzie ty tu widzisz jakies nieprawidlowosci ? pozatym to tylko 2 stwierdzenia a nie cala masa a do kolegi sendry pewnie dobrze cie uczyli w technikum w koncu mechaniczne technikum to nie jest zła szkoła, ale moze warto bylo by isc jeszcze na studia ? póki jest czas bo samo technikum to mizerne osiagniecie pozdrawiam

 

Widze ze Cie strasznie dotkneło to co napisalem bo naprodukowales sie ze hej. I musisz byc bardzo pewien swojej nieomylnosci skoro swoje "wydaje mi sie" rozpoczynasz zawsze od - prawda jest taka i taka A skad ta pewnosc? Jestem zywym przykladem tego ze nie masz jednak racji - Kupilem swoje auto 13 lat temu jako nowe z przebiegiem 30 km, teraz auto ma 390 000 z czego polowa tego dystansu przebiegala na gazie. Silnik nie ma zadnych wycieków, nie bierze grama oleju i trzyma ksiązkowa kompresje. Jakich teraz uzyjesz argumentow przeciwko? Ze wyjatek? Nie osmieszaj sie napisz po prostu ze NIE MIALES RACJI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

316 e36 390 tys ? kolego chyba masz na imie Hans Christian Andersen bo takie ładne bajki piszesz sorry stary ale jakos nie wierze ze wogole dales rade wycisnac z silnika 1.6 taki przebieg a tym bardziej polowe tego na gazie i jeszcze piszesz ze silnik jest igla chyba ze mozesz to jakos tu udowodnic ? np masz przebieg udokumentowany masz umowe z 13 lat wstecz i date zalozenia gazu w takim razie poprzyj to czyms bardzo prosze ( tak z ciekawosci ci powiem ze moje 1 bmw 318 i silnik padl mi przy 220 tys w rzeczywistosci pewnie cos bylo odkrecone mialem zrobiony remont walek rozrzad szklanki popychacze i zajechalem silnik po remoncie w 2 tyg po 5 tys km a nie jezdze wcale szybko a ty mi mowisz ze zrobiles 390 tys i silnik jest igla) mam prawo watpic chyba kolego
brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz tanieje, bena drożeje, przy takich różnicach zakup nowego silnika (nowszego) w przyszłości za zaoszczedzone pieniądze wydaje się być realny, poza tym kto z nas będzie miał swoje auto dłużej niż 10 lat?

ja gaz montuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.