Skocz do zawartości

Problem z wydechem


jarszy007

Rekomendowane odpowiedzi

Wita.Wczoraj zakupilem tlumik koncowy wraz ze srodkowym do swojego isa i po zalozeniu okazalo sie ze nowy a głosny!na wolnych obrotach go nie slychac lecz po przegazowaniu jest dzwiek jak z malego rajdowca,metaliczny glosny dzwiek!sprawdzalem katalizator i wyglada na ok.Patrzylem na oslony i tez sa ok.zadzwonilem do sprzedawcy i powiedzial zebym pojezdzil troche to ucichnie ale mi nie wydaje sie zeby tak bylo.Co zrobic?odda kase?a moze ucichnie jednak...Mial ktos taki problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Słuchaj ja mam taki sam problem ze starym tłumikiem.Od 2500tys/obrotów słychać brzęczenie, wkurza mnie to bardzo. pojechałem do zaprzyjaźnionego gościa co się bawi w tłumiki, on powiedział że, może się coś w srodku przepaliło i dostaje rezonansu. To ja do niego to zamów nowy(chociaż stary jest całkiem zdrowy na zew.) i założymy go. Wymieniliśmy ja odpalam a tu ta sama historia 2500 t/o i brzęczy. No to sciągnąłem go i do dziś jeżdże na tym starym, co będę płacił za to samo prawie 320zł. Teraz myśle żeby jedynie jakąś normalną końcówke założyć, lekki bas i te sprawy. Uroki rzeczy martwych. Może nie pomogłem, ale się podzieliłem problemem. Pozdrawiam :dance: OO=[][]=OO dodam że stary nie ucicha.

W środku wygląda lepiej niż na zewnątrz, jeździ lepiej niż wygląda w środku. BMW

http://www.motostat.pl/user_images/7193/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie problem tkwi glebiej,katalizator i srodkowy tlumnik... mam podobna sprawe chyba. Sprobuj wejsc pod auto i posluchaj, ja mam przy 3200 rpm takie cos, pod samochodem nie da sie wytrzymac,nie chodzi ze glosny bardzo ale cos hamsko brzeczy... Podejzenie jest takie ze przepalilo sie cos wlasnie tam i "moze" wisi i sie trzyma tylko kawaleczkiem...
B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że IS-y na zamiennikach tak mają. U mnie jest dedykowany Ulter, i to samo, z tym że Ulter z założenia już miał być głośniejszy, ale to lekkie "dzwonienie", czyli metaliczny dźwięk trochę mnie drażni, na szczęście już po paru minutach pracy to "dzwonienie" jest praktycznie nie słyszalne. Dodam jeszcze że kata też wymieniłem na nowego i nic się nie zmieniło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak.Zrobilem juz troche kilosów na tym wydechu i nic,dalej jest głosny i brzeczy od ok 2,2 tys obr. do ok 3,5 - 4 tys.bylem u jednwgo mechanika i powiedzial ze to taki wyrób niestety,lipa.Wydaje sie ze ktos posępił na wygłuszeniu! Mam takie pytanie,cichy nie bedzie to moze zeby chociaz wygladal??widzialem ladna podwojna koncowke ultera.czy jak ja wsadze nie zrobi sie jeszcze bardziej glosny?nie sa to dwa duze kominy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.